امروز :چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۰:۰۳:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شعار امسال خیلی زود از رسانه‌ملی رفت!

با این که رهبری، امسال را سال حمایت از دولت معرفی کرده‌اند ولی سیما، لوگوهای معرف سال را خیلی زود از گوشه تصاویر تلویزیون حذف کرده و برخلاف سال‌های پیش امسال روی شعار سال مانور چندانی داده نشد. این در حالیست که در سالهای پیش، تا اواخر اردیبهشت لوگو شعار سال در تمام شبکه‌های تلویزیون دیده می‌شد!

راه ملت، با این که رهبری، امسال را سال حمایت از دولت معرفی کرده‌اند ولی سیما، لوگوهای معرف سال را خیلی زود از گوشه تصاویر تلویزیون حذف کرده و برخلاف سال‌های پیش امسال روی شعار سال مانور چندانی داده نشد. این در حالیست که در سالهای پیش، تا اواخر اردیبهشت لوگو شعار سال در تمام شبکه‌های تلویزیون دیده می‌شد!

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند. ایشان در نگاه اجمالی به مسائل سال ۱۳۹۴، همکاری‌های گسترده دولت و ملت را ضروری برشمردند و تأکید کردند: برای تحقق شعار سال ۹۴ یعنی «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، باید هر دو کفه این شعار یعنی ملت عزیز، بزرگ، شجاع، بصیر، دانا و با همت ایران و همچنین دولت خدمتگزار، به یکدیگر اعتماد، و صمیمانه با هم همکاری کنند.

منتشر شده در :2015/03/26 - 10:03|شناسه خبر: 6804 615 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه