امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۰۰:۳۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هاشمی رفسنجانی:شرایط مذاکرات هسته ای سخت تر از مذاکره با صدام

راه ملت، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مذاکرات اخیر تیم هسته ای ایران با ۱+۵ در لوزان اشاره کرد و گفت: اعضای این تیم دلسوزانه و با در نظر گرفتن تمامی منافع ملت ایران در حال گفت وگو با طرف های غربی خود هستند. هاشمی رفسنجانی افزود: کار آن ها بسیار سخت و پیچیده […]

راه ملت، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مذاکرات اخیر تیم هسته ای ایران با ۱+۵ در لوزان اشاره کرد و گفت: اعضای این تیم دلسوزانه و با در نظر گرفتن تمامی منافع ملت ایران در حال گفت وگو با طرف های غربی خود هستند.

هاشمی رفسنجانی افزود: کار آن ها بسیار سخت و پیچیده است و من شرایط دشوار آن ها را درک می کنم چرا که در زمان مذاکره با صدام و پذیرش قطعنامه چنین شرایطی را البته نه به سختی شرایط حاضر تجربه کرده ام.

وی با گلایه از افراطیون داخل کشور و کارشکنی های کشورهای غربی بدون هیچ گونه ادله سیاسی تاکید کرد: اعضای این تیم حداقل نباید از داخل دچار فشار و تنش های سیاسی شوند، بلکه باید توسط مردم به ویژه در سال جدید، حمایت و دلگرم شوند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که نگرانی غرب در مورد ساخت سلاح هسته ای توسط ایران بی جا و دور از عقل است، گفت: ما چه طور می توانیم در شرایطی که مقام معظم رهبری ساخت هرگونه سلاح هسته ای را حرام اعلام کرده اند به این کار بپردازیم؟

هاشمی رفسنجانی تحریم های کشورهای غربی علیه ایران را ظالمانه و بدترین نوع تحریم ها برشمرد و افزود: اگر چه مردم با مشکلات متعددی روبه رو شدند اما در سایه همدلی و محبت توانستند به زندگی عادی خود ادامه دهند و اگر این روحیه برادری ادامه پیدا کند به موفقیت های بیشتری دست پیدا می کنند.

منتشر شده در :2015/03/30 - 03:03|شناسه خبر: 7126 733 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه