امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۸:۳۶:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ورزشگاه یاسوج آماده افتتاح شدن هست

جهانبخش ایزدپور گفت: در زمینه‌های جوانان، زیرساخت‌های ورزشی، فرهنگی و… رتبه‌های خوبی را در سطح کشور داریم و فعالیت‌های خوبی در این زمینه‌ها انجام شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام نواقص ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر یاسوج برطرف و تکمیل شده و آماده افتتاح توسط معاون اول رئیس جمهور است.

جهانبخش ایزدپور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال گذشته در زمینه زیرساخت‌های ورزشی در استان فعالیت‌های خوبی انجام شده است، اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد در امور ورزش در کشور در رتبه‌های آخر قرار دارد اما رتبه‌های خوبی در بقیه بخش‌های ورزش و جوانان دارد.

وی با بیان اینکه یکی از زیرساخت‌های ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر یاسوج است که آماده بهره‌برداری است ، خاطر نشان کرد: تمام نواقصات این ورزشگاه برطرف و تکمیل شده و آماده افتتاح توسط معاون اول رئیس جمهور است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که چندین بار خبر افتتاح این ورزشگاه مطرح شد اما افتتاح نشد از تکمیل تمام بخش‌های ورزشگاه خبر داد و بیان کرد: ورزشگاه آماده افتتاح است و برای افتتاح آن منتظر سفر معاون اول رئیس جمهور به استان هستیم.

وی با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد در امور ورزش همیشه در رتبه‌های آخر کشور قرار داشته است، تصریح کرد: اما در زمینه‌های جوانان، زیرساخت‌های ورزشی، فرهنگی و… رتبه‌های خوبی را در سطح کشور داریم و فعالیت‌های خوبی در این زمینه‌ها انجام شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به وضعیت ورزش محلات در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: سیاست تقویت ورزش محلات در کشور وجود ندارد و امروز دیگر این نوع ورزش در دستور کار نیست.

منتشر شده در :2015/04/18 - 07:04|شناسه خبر: 8092 745 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه