امروز :سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ساعت : ۲۲:۳۸:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی در راستای حمایت از تولید

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد باتبریک سال نو به مودیان مالیاتی ، از تمدید بخشنامه بخشودگی جرائم مالیاتی مالیاتی خبر داد وگفت: در سال مهار تورم،رشدتولید حمایت از مراکز کسب کاراولویت ادارات امور مالیاتی است وتمدید بخشودگی جرائم مالیاتی در جهت حل مشکلات فعالان اقتصادی گام ارزنده ای در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

به گزارش راه ملت و به نقل از راک نیوز،میلاد فرخان اظهارداشت: که اشخاص حقیقی وحقوقی تا پایان اردیبهشت ماه مهلت دارند نسبت به ارائه درخواست بخشودگی جرائم مالیاتی خود اقدام نمایند.

وی تصریح کرد که طرح بخشودگی جرائم مالیاتی مودیان در راستای تکریم حقوق فعالان اقتصادی وحمایت از تولید با دستور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از دهه فجر سال گذشته تا پایان اسفند ماه اجرا شد و این طرح برای آن دسته از مودیان محترمی که موفق به استفاده از این بخشنامه نشدند، اینک تمدید شده است .

وی گفت: در قالب این طرح درراستای حمایت از مراکز کسب وکار و رونق تولید، اشخاص حقیقی تا۲میلیارد ریال و اشخاص حقوقی تاسه میلیارد ریال مشمول بخشودگی جرائم مالیاتی می شوند.

وی بیان کرد که بهمن واسفند ۱۴۰۱ تعدادپرشماری از مودیان مالیاتی با پرداخت اصل بدهی خود، مشمول بخشودگی ۱۰۰درصدی جرائم مالیاتی شدند. 

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اظهارداشت که درسال مهارتورم و رشد تولید حمایت از مراکز کسب کاراولویت ادارات امور مالیاتی است وتمدید بخشودگی جرائم مالیاتی در جهت حل مشکلات فعالان اقتصادی گام ارزنده ای در راستای تحقق منوبات مقام معظم رهبری است.

منتشر شده در :2023/03/29 - 05:03|شناسه خبر: 82727 45 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه