امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۲۸:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سهمیه خودروهای عمومی از ساعت ٢۴ امشب می‌سوزد

در پی تصمیم دولت مبنی بر یکسان سازی نرخ سوخت خودروهای عمومی و شخصی و موتوسیکلتها، سهمیه واریز شده برای خودروهای عمومی از ساعت ٢۴ امشب می سوزد.

راه ملت،ناصر رییسی‌فر رییس انجمن کارفرمایان جایگاه‌داران سوخت کشور – در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که سهمیه سوخت خودروهای عمومی براساس مصوبه هیات وزیران و اعلام مدیر عامل پخش فرآورده‌های نفتی از ساعت ۲۴ امشب می‌سوزد، اظهار کرد: هنوز برای اختصاص یارانه و جبران افزایش قیمت سوخت برای خودروهای عمومی تصمیمی گرفته نشده است.

وی با اشاره به این‌که این تصمیم باعث تراکم در جایگاه‌ها خواهد شد، گفت: البته خودروهای عمومی در یک روز امکان سوخت‌گیری بیش از سه بار را ندارند که در هر دفعه حداکثر می‌توانند ۶۰ لیتر سوخت دریافت کنند. پیش از این سهمیه خودروهای عمومی بنزینی ماهانه ۲۵۰ لیتر و خودروهای دوگانه سوز ۱۵۰ لیتر بوده است.

بر اساس این گزارش در پی مصوبه شامگاه سوم خرداد ماه امسال در میان انواع فرآورده‌های نفتی هر لیتر گازوییل از ٢۵٠ تومان به ٣٠٠ تومان و گازمایع نیز با اندکی افزایش از ٢١٠ تومان به ٢٣٠ تومان افزایش یافته است، نفت سفید نیز بدون تعییر هر لیتر، ١۵٠ تومان عرضه می شود.

در مصوبه اخیر هیات وزیران، قیمت هر لیتر سوخت هواپیما با ١٠٠ تومان افزایش به ۶٠٠ تومان تغییر کرده است و قیمت سی ان جی نیز ثابت ماند و هر متر مکعب آن با قیمت ۴٠٠ تومان در جایگاههای سوخت عرضه می شود.

سهمیه سوخت خودروهای عمومی ساعت ٢۴ روز ٣١ اردیبهشت ماه واریز شده بود.

منتشر شده در :2015/05/27 - 11:05|شناسه خبر: 10130 717 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه