امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۲۲:۲۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سرشکستی تولیدات استان در سایه خرید محصولات استانهای دیگر

 به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، داریوش دیودیده در این نشست با بیان اینکه حل مشکلات واحدهای صنعتی و حمایت از تولید یکی از مهمترین اولویت­ها و دغدغه های وزارت صنعت، معدن و تجارت است افزود: مشکلات تک تک واحدهای صنعتی و معدنی استان به ریز بررسی […]

IMG_0396-450x300 به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، داریوش دیودیده در این نشست با بیان اینکه حل مشکلات واحدهای صنعتی و حمایت از تولید یکی از مهمترین اولویت­ها و دغدغه های وزارت صنعت، معدن و تجارت است افزود: مشکلات تک تک واحدهای صنعتی و معدنی استان به ریز بررسی و تصمیمات لازم اخذ خواهد شد.

دیودیده خاطرنشان کرد: درهمین راستا از خردادماه سالجاری نشست هایی در شهرک های صنعتی استان از جمله شهرک صنعتی فرودگاه و شهرک های صنعتی شماره ۱ (بلکو) و ۲ (سرآبتاوه) یاسوج و همچنین شهرک صنعتی چهاربیشه گچساران برگزار گردید.

وی با اشاره به اینکه سازمان صنعت و معدن با واحدهای صنعتی مجموعه واحد و دارای رسالتی یکسان هستند تاکید کرد: هدف بهبود فضای کسب و کارهای صنعتی، افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی در سطح استان و تعیین تکلیف واحدهای راکد از طریق برگرداندن به چرخه تولید و یا جایگزینی فعالیت های صنعتی جدید در ارتباط با واحدهایی است که امکان برگشت به عرصه تولید را ندارد.

دیودیده ابراز داشت: شهرک صنعتی شماره یک یاسوج (بلکو) بعنوان نخستین شهرک صنعتی استان با بهبود فضای کسب و کار و تولید طی یکسال اخیر بسیار پویاتر از سالهای گذشته در حال فعالیت است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این نشست مشکلات ۲۵ واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بلکو مورد بررسی قرار گرفت و عمده مشکلات مطرح شده مواردی همچون زیرساخت های نامناسب شهرک (آب، برق و تلفن)، بازار فروش، تسهیلات بانکی و کاهش و تعدیل معوقات بانکی، مالیات، فضا سازی، زیباسازی و نصب تابلوهای راهنما، جاده دسترسی و مشکلات همپوشانی جاده موجود با مناطق مسکونی و جمع آوری زباله مطرح شد.

فقدان زیرساخت های مناسب موجود در شهرک و مهمتر از همه سرشکستی تولیدات استان در سایه خرید محصولات استانهای دیگر توسط صنوف و ادارات کهگیلویه و بویراحمد بیش از همه مورد گلایه صنعتگران حاضر در جلسه بود.

در پایان از چندین واحد صنعتی مستقر در این شهرک بازدید بعمل آمد.

منتشر شده در :2014/10/27 - 04:10|شناسه خبر: 1204 589 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه