امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۱۷:۱۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هرجامعه ای برای پیشرفت و توسعه نیازمند دانشگاه های پویا و پیشرفته است

  به گفته روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان،در این دیداردکتر نجیب زاده گفت: هرجامعه ای برای پیشرفت و توسعه نیازمند دانشگاه های پویا و پیشرفته است و در صورت پیشرفت و ترقی دانشگاه می توان امید پیشرفت و توسعه را درآن جامعه انتظار داشت. نجیب زاده بر لزوم ایجاد اتاق های فکر با حضور […]

دکتر-نجیب-زاده-۳۴۱x300

 

به گفته روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان،در این دیداردکتر نجیب زاده گفت: هرجامعه ای برای پیشرفت و توسعه نیازمند دانشگاه های پویا و پیشرفته است و در صورت پیشرفت و ترقی دانشگاه می توان امید پیشرفت و توسعه را درآن جامعه انتظار داشت.

نجیب زاده بر لزوم ایجاد اتاق های فکر با حضور اساتید دانشگاه و استفاده از علوم و تجربیات ایشان تاکید کرد و اظهار داشت: در صورت بهره مندی از علوم و استعداد و توانایی های اساتید دانشگاه می توان به توسعه و پیشرفت هرکشوری شتاب بخشید.

ریاست دانشگاه پیام نور استان، با ذکر این نکته که دانشگاه پیام نور آموزش عالی را تا دورترین نقاط کشور گسترش داده است اظهار داشت: دانشگاه پیام نور پس از توسعه کمی به سمت ارتقائ کیفیت گام برداشته است، وجود ساختمان های اداری و آموزشی مستقل، تجهیز آزمایشگاها،توسعه کتاب خانه ها از نشانه این موضوع است.

نجیب زاده ادامه داد: چیزی که دانشگاه ها در این سالها نتوانسته اند به طور کامل اجرایی نمایند پیوند و آشنایی دانشجو با بازار کار است و امیداوریم دانشگاه پیام نور بتواند در این زمینه گام های موثری بردارد و فضای دانشگاه را به سمت کارآفرینی و پژوهش محوری سوق دهد./خبرنما

منتشر شده در :2014/11/16 - 01:11|شناسه خبر: 1616 455 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه