امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۷:۳۴:۳۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کارمند تهدید شده بانک ملی یاسوج با ضربات چاقو مجروح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، در پی خبر مجروح شدن کارمند بانک ملی یاسوج خبرنگار فارس با مراجعه به بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد قضیه را جویا شد. یک منبع آگاه در حراست بانک ملی در این خصوص به خبرنگاران گفت: چند روز قبل یکی از کارمندان بانک ملی شعبه مرکزی یاسوج در حین […]

۱۳۹۳۰۵۲۹۰۰۰۵۰۸_PhotoA

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، در پی خبر مجروح شدن کارمند بانک ملی یاسوج خبرنگار فارس با مراجعه به بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد قضیه را جویا شد.

یک منبع آگاه در حراست بانک ملی در این خصوص به خبرنگاران گفت: چند روز قبل یکی از کارمندان بانک ملی شعبه مرکزی یاسوج در حین خروج از بانک مورد اصابت ضربات فردی ناشناس قرار می‌گیرد.

وی افزود: کارمند بانک که در پشت خودروی شخصی خود در حال ترک محل بود برای دفاع از خود به وسیله پا از خود دفاع می‌کند که در این حین چندین ضربه چاقو پای کارمند بانک را به شدت مجروح می‌کند.

این منبع آگاه در حراست بانک ملی اضافه کرد: البته چند روز قبل بدهکاری بانکی که ۱۱ میلیون ریال معوقه دارد کارمند یاد شده را مورد تهدید قرار می‌دهد.

این مسئول در امور شعب بانک ملی تصریح کرد: متأسفانه کارمند بانک چند روز بعد از این تهدید مورد تهاجم قرار گرفته و این‌گونه مجروح می‌شود.

در همین خصوص محمدرشید جبا مدیر امور شعب بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت‌وگو با فارس با تأیید صحت این حادثه، عنوان کرد: متأسفانه کارمند وظیفه‌شناس بانک ملی مورد اصابت چندین ضربه چاقو قرار می‌گیرد.

وی در پایان متذکر شد: قابل توجه برخی افراد اینکه بانک ملی با هیچ‌گونه تهدید و ارعابی از حق مردم و بیت‌المال نخواهد گذشت.

گزارش‌های تکمیلی به زودی منتشر خواهد شد.

منتشر شده در :2014/11/20 - 06:11|شناسه خبر: 1749 636 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه