امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۱۵:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

در هفت ماه گذشته یک هزار متر مکعب به مخازن آب شرب دهدشت اضافه شد

به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مهم ترین وظایف معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای شهری اظهار کرد: بخش اعظم وظایف این معاونت در زمینه احداث، توسعه و بازسازی شبکه آب و اجرای خط انتقال  است. معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای […]

به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مهم ترین وظایف معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای شهری اظهار کرد: بخش اعظم وظایف این معاونت در زمینه احداث، توسعه و بازسازی شبکه آب و اجرای خط انتقال  است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد افزود:  احداث و توسعه خط انتقال شبکه فاضلاب ، احداث تصفیه خانه فاضلاب و حفر چاه از دیگر وظایف این حوزه در شرکت آبفای شهری هستند.

مرادیان در ادامه با اشاره به اینکه در هفت ماهه سال جاری ۵ کیلومتر احداث و توسعه شبکه آب در سطح شهرهای استان انجام شده است بیان کرد: در همین مدت بیش از ۷ کیلومتر اصلاح و بازسازی شبکه آب صورت گرفته است.

معاون  مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود:  توسعه ۹ کیلومتری شبکه فاضلاب در شهرهای دارای شبکه فاضلاب از دیگر فعالیت‌های این معاونت بود.

مرادیان  تصریح کرد: در هفت ماه گذشته ۱۰۰۰ هزار متر مکعب به مخازن آب شرب شهرهای دهدشت اضافه شد.

این مسئول در آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:حفر یک حلقه چاه برای  تامین آب شرب شهر یاسوج از دیگر فعالیت انجام شده در این حوزه  بود.

معاون مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میزان تخصیص اعتبارات حوزه مهندسی و توسعه آبفای کهگیلویه و بویراحمد در هفت ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه گذشته افزایش یافته است عنوان کرد: همین موضوع باعث افزایش ۲۰ درصدی پیشرفت پروژه های این معاونت نسبت به مدت مشابه سال گذشته شده است.آبفا-شهری

منتشر شده در :2014/11/26 - 07:11|شناسه خبر: 1874 602 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه