امروز :یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۰۶:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سخنرانی هدایت خواه در دانشگاه یاسوج حاشیه ساز شد

ستار هدایت خواه نماینده سابق بویراحمد و دنا روز گذشته مصادف با ۹ دی ماه در دانشگاه یاسوج حضور یافت و ژیرامون ابعاد حماسه ۹ دی سخن گفت.

به گزارش ک ب آنلاین، حضور هدایت خواه در دانشگاه یاسوج باعث برخی ازاعتراضات میان دانشجویان شد اما مسئولان دانشگاه در پاسخ به این اعتراضات معتقد بر آزادی بیان و تحمل دیدگاهها و سلایق سیاسی مختلف بودند.

تلاش برخی از افرادی که دانشجوی دانشگاه یاسوج نبودند برای ورود به سالن این دانشگاه بی نتیجه ماند و مسئولان در توضیح اعلام کردند که این مراسم برای دانشجویان این دانشگاه است.

درگیری لفظی موافقان و مخالفان هدایت خواه کمی جو دانشگاه را متشنج کرد که سرانجام ختم به خیر شد.

هدایت خواه در این نشست گفت: یکی از وابستگان فتنه گفت بود میرحسین موسوی پیروز انتخابات هم بود این روند ادامه پیدا می‌کرد.

عضو جبهه پایداری با اشاره به اینکه کمترین مجازات برای برخی سران فتنه حصر بود، گفت: فتنه‌گران در صورت پیروزی در انتخابات نیز غائله ۸۸ را ادامه می‌دادند.

بستار هدایتخواه در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه یاسوج به مناسبت ۹ دی با اشاره به دلیل حصر سران فتنه بعد از ۲۰ ماه از این ماجرا را پرسید، افزود: این موضوع به دلیل عظوفت نظام بود زیرا مسئولان نظام تصورشان این بود که بعد از اتفاقات به‌ویژه ۹ دی و روی گردانی مردم از فتنه‌گران کم کم سر عقل بیایند و به آغوش ملت بازگردند ولی اینگونه نشد.

وی با اشاره به اینکه کمترین مجازات برای برخی سران فتنه حصر بود، بیان کرد: دلیل حصر جلوگیری از باز تولید فتنه جدید است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجالس هفتم و هشتم خاطرنشان کرد: فتنه‌گران معادله را طوری طراحی کرده‌ بودند که یک بازی برد-برد باشد و اگر پیروز انتخابات هم بودند فتنه تمامی نداشت به طوری که یکی از وابستگان فتنه گفت بود میرحسین موسوی پیروز انتخابات هم بود این روند ادامه پیدا می‌کرد.

هدایتخواه افزود: ساقط کردن زودهنگام دولت، کاهش اختیارات رهبری و حذف نظارت استصوابی از جمله مهم‌ترین برنامه‌های فتنه‌گران در صورت پیروزی میرحسین موسوی بود.

منتشر شده در :2014/12/31 - 04:12|شناسه خبر: 2569 789 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه