امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۱۳:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ایران بر سکوی سوم جام‌جهانی کشتی فرنگی ایستاد

دیدار رده‌بندی جام جهانی کشتی فرنگی بین تیم‌های ایران و ترکیه با برتری شاگردان احد پازاج به پایان رسید.

دیدار رده‌بندی جام جهانی کشتی فرنگی بین تیم‌های ایران و ترکیه از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد و شاگردان پازاج با برتری ۶ بر ۲ به عنوان سومی رقابت‌های جام جهانی رسید.

* در اولین دیدار و در وزن ۵۹ کیلوگرم محسن حاجی‌پور به مصاف آیهان کاراکوش رفت که این مسابقه در پایان با پیروزی حاجی‌پور همراه شد. در وقت اول حاجی‌پور با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و در وقت دوم توانست حریف خود را ضربه فنی کند.

* در وزن ۶۶ کیلوگرم قرار بود افشین بیابانگرد و آتاکان یوکسل رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که به دلیل حاضر نشدن حریف ترکیه‌ای، بیابانگرد به پیروزی رسید.

* در وزن ۷۱ کیلوگرم پیام بویری و یونس اوزیل با هم سرشاخ شدند که در پایان نماینده کشورمان با ارائه یک کشتی برتر با نتیجه ۶ بر صفر مقابل حریف خود به برتری رسید. بویری در وقت اول با نتیجه ۴ بر صفر حریف خود را مغلوب کرد و در وقت دوم هم با کسب ۲ امتیاز دیگر برتری خود را به حریف دیکته کرد.

* در وزن ۷۵ کیلوگرم یوسف اخباری و امره کوش به مصاف هم رفتند که در نهایت اخباری با نتیجه ۷ بر ۲  مغلوب حریف خود شد تا اولین پیروزی تیم ترکیه به دست بیاید.

* در وزن ۸۰ کیلوگرم حبیب‌الله اخلاقی و اصلان آتم با هم رقابت کردند که این مسابقه در پایان با نتیجه ۱۰ بر ۲ به سود اخلاقی به پایان رسید. اخلاقی در ۳ دقیقه ابتدایی با نتیجه ۵ بر ۲ حریف خود را شکست داد و در ادامه و در وقت دوم هم با کسب ۵  امتیاز دیگر پیروزی مقتدرانه‌ای را مقابل آتم کسب کرد.

* در ادامه و در وزن ۸۵ کیلوگرم داود عابدین‌زاده و متهان باشار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که کشتی‌گیر کشورمان موفق شد با ارائه نمایشی مطلوب و با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را شکست بدهد.

* در وزن ۹۸ کیلوگرم مهدی علیاری مقابل فاتح باشکویی به نتیجه یک بر یک رسید اما چون امتیاز نهایی را گرفته بود برنده اعلام شد.

* در وزن آخر یعنی ۱۳۰ کیلوگرم بهنام مهدی‌زاده با نتیجه ۱۰ بر ۲ به سنگین‌ وزن نامدار ترک یعنی کایالپ باخت تا در نهایت تیم کشورمان با نتیجه ۶ بر ۲ برنده شود و به عنوان سوم برسد./مشرق

منتشر شده در :2015/02/20 - 07:02|شناسه خبر: 4297 600 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه