امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۹:۴۹:۵۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شهرستان بویراحمد رتبه نخست افتتاح پروژه های دهه فجر در استان

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار بویراحمد تاکید کرد بدلیل فراوانی پروژه های عمرانی و آماده بودن آنها برای بهره برداری در این شهرستان ، امکان افتتاح پروژه تا پایان سالجاری بطور روزانه وجود دارد.

” شاهرخ کناری ”  گفت: پروژه های عمرانی متعددی در شهرستان بویراحمد وجود دارد و با اطمینان می گوئیم که می توانیم تا پایان سالجاری ، هر روز پروژه افتتاحی داشته باشیم.
وی با بی سابقه خواندن پروژه های افتتاحی دهه فجر شهرستان بویراحمد اظهارداشت: در دهه فجر امسال ۷۶ پروژه در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار بویراحمد افزود: از تعداد پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی دهه فجر سالجاری در این شهرستان ، ۷۰ پروژه افتتاحی و مابقی کلنگ زنی است.
کناری ، حجم اعتبارات ریالی برای افتتاح این پروژه ها را حدود ۸۰۰ میلیارد ریال ( ۸۰ میلیارد تومان ) عنوان و خاطرنشان کرد: از این میزان اعتبار ، ۳۰ میلیارد ریال مربوط به پروژه های تحت نظارت دهیاران شهرستان است.
وی گفت: ۸۱۰ فرصت شغلی در دهه فجر امسال در شهرستان بویراحمد برای جوانان جویای کار فراهم که از این تعداد ۵۱۳ نفر از محل طرح های اقتصادی و مابقی از محل طرح های عمرانی دارای شغل شدند.
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار بویراحمد ، اجرای طرحهادی ۱۱ روستا ، روشنایی معابر ۱۲ روستا ، آبرسانی به روستاها ، گازرسانی به دهستان کاکان و برخی از روستاهای چنار ، سالن ورزشی گراب لوداب و چیتاب ، بهره برداری از کارخانه بازیافت پلاستیک ، چهار کارخانه سنگ شکن کوهی و بسته بندی مواد غذایی میهن را از مهمترین پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال ( ۹۳ ) برشمرد.
کناری افزود: براساس آمار پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی ، شهرستان بویراحمد رتبه نخست را در کهگیلویه و بویراحمد بخود اختصاص داد.
وی تاکید کرد که فرمانداری بویراحمد آمادگی روزانه برای افتتاح پروژه ها تا پایان سالجاری را دارد.
منتشر شده در :2015/02/23 - 11:02|شناسه خبر: 4509 614 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه