امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۶:۱۰:۱۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نخبگان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می شوند

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد از همایش تجلیل از سرآمدان علمی، پژوهشی و فناوری استان در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

علی مرادی رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بزرگان استان کهگیلویه و بویراحمد نقش مهمی در توسعه اجتماعی، علمی و فرهنگی کشور و استان داشته اند.

وی افزود: بزرگداشت سرآمدان ملی استان که یا متولد این خطه هستند و یا در آن سکونت دارند تکلیفی است که بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد قصد دارد با اهدافی از جمله ارج نهادن به جایگاه و فعالیت های آنها، آن را انجام دهد.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه الگو سازی از بزرگان و فرهیختگان برای نسل جوان دومین هدف بنیاد نخبگان استان در تجلیل از سرآمدان کهگیلویه و بویراحمد است، تصریح کرد: تجلیل از این بزرگان موجب معرفی، شناساندن و الگو سازی از آنان برای تمام جوانان و افرادی می شود که علاقمند به خدمت به دین و میهن هستند

مرادی سرآمدان و فرهیختگان را بهترین الگو برای جامعه کنونی عنوان کرد و بیان داشت: نخستین همایش تجلیل از سرآمدان علمی، پژوهشی و فناوری استان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ توسط بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی در ادامه به شیوه شناسایی این سرآمدان اشاره کرد و افزود: متقاضیان می توانند فرم شناسنامه علمی، پژوهشی، فناوری، فرهنگ و خدمت سرآمدان استان کهگیلویه و بویراحمد را از وبگاه بنیاد نخبگان استان به آدرس kb.bmn.ir دریافت و تکمیل نمایند.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متقاضیان تا پایان اسفندماه سالجاری فرصت دارند تا پس از تکمیل فرم مذکور آن را به بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال نمایند./صبح زاگرس

منتشر شده در :2015/03/02 - 09:03|شناسه خبر: 5000 483 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه