امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۴۱:۵۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کلنگ زنی بیمارستانهای “چرام ،بهمئی و دنا”، بزودی

به دلیل قرار گرفتن استان در شاهراه ارتباطی نیاز شدیدی به بیمارستانهای مجهز وجود دارد و دانشگاه علوم پزشکی استان باید مکانیزم خدمات رسانی را متناسب با آینده استان طراحی کند زیرا احداث این همه بیمارستان بدون نرم افزار و تجهیزات خدمات رسان توجیه ندارد

نماینده ” گچساران و باشت ” استان “کهگیلویه و بویراحمد ” از کلنگ زنی سه بیمارستان در شهرستانهای ” چرام ، بهمئی و دنا ” در آینده ای نزدیک خبر داد .
“غلام رضا تاج گردون ” که در مراسم کلنگ زنی بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان “باشت ” سخن می گفت با اعلام این خبر افزود : در بحث بودجه سال ۹۳ احداث چند بیمارستان از جمله بیمارستانهای ” بهمئی ، چرام ، دنا و باشت ” دیده شد که امروز شاهد کلنگ زنی بیمارستان باشت هستیم و انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد کلنگ زنی بیمارستانهای سه شهرستان دیگر هم خواهیم بود .

وی با اشاره به در دست احداث بودن بیمارستان های با ظرفیت ۲۹۶تختخوابی در شهرستان های “گچساران و باشت ” ادامه داد : به دلیل قرار گرفتن استان در شاهراه ارتباطی نیاز شدیدی به بیمارستانهای مجهز وجود دارد و دانشگاه علوم پزشکی استان باید مکانیزم خدمات رسانی را متناسب با آینده استان طراحی کند زیرا احداث این همه بیمارستان بدون نرم افزار و تجهیزات خدمات رسان توجیه ندارد .

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افتتاح کلینک تخصصی باشت به دلیل آماده نبودن به تاخیر افتاد گفت : با رفع مشکلات امیدواریم این کلنیک قبل از عید نوروز افتتاح شود و پزشکان متخصص در این شهرستان مستقر شوند .

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز مردم شهرستان باشت به داشتن بیمارستان مجهز افزود : مهندی علیزاده معاون محترم وزیر راه و شهرسازی در جمع ما حضور دارند و قول همکاری لازم را برای ساخت این بیمارستان داده اند.

تاج گردون با تشریح توانمندی های شرکت کوپله بعنوان پیمانکار این طرح مهم ادامه داد : مهندس گوهرگانی مدیرعامل شرکت کوپله که از توانمند ترین شرکت های ساخت بیمارستان در ایران هستند و از فرزندان باشت هستند هم قول داده اند تا این پروژه را در مدت ۱۸ ماه تحویل دهند .

نماینده باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مناطق محروم خاطرنشان کرد : نقطه اشتراک بین دولت و مجلس همین خدمت رسانی به مناطق محروم است .

وی در بخشی از سخنانش با تقدیر از حاضران در این جلسه از خدمات و تلاش های سید “قدرت الله حسینی بحرینی ” نماینده سابق شهرستانهای “گچساران و باشت ” در مجلس شورای اسلامی در مدت حضورش در مجلس هشتم تقدیر کرد و گفت : همه ما قدردان زحمات این عزیز هستیم ./عصر دنا

منتشر شده در :2015/03/07 - 07:03|شناسه خبر: 5324 721 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه