امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۴۱:۵۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:هاشمی رفسنجانی در حال عصبانیت اظهار نظر نکند!

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هاشمی رفسجانی عصبانی است،از نظر افرادی مثل هاشمی رفسنجانی نماینده ای خوب است که نظرات آن ها راتایید کند و اگر این کار را نکنند نماینده بد می شوند.

محمد اسماعیلی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار “پایگاه اطلاع رسانی کرمان۱۴۰۰” در واکنش به صحبت های هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه دلسوزان در ایران و نتانیاهو در آمریکا نمی گذارند مذاکرات به نتیجه برسد گفت: هاشمی رفسجانی عصبانی است و درحال عصبانیت نباید اظهار نظر کند چون در موقع عصبانیت نمی تواند منطقی حرف بزند.

وی افزود: این گونه اظهار نظرها از رفسنجانی با توجه به جایگاهی که دارد درست نیست چرا که اکثریت نمایندگان مجلس انسان های دلسوز، متدین و انقلابی هستند و این اظهار نظر و هم ردیف قرار دادن آن ها با نتانیاهوی جنایتکار کاردرستی نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس منخب مردم هستند، از نظر افرادی مثل هاشمی رفسنجانی نماینده ای خوب است که نظرات آن ها راتایید کند و اگر این کار را نکنند نماینده بد می شوند،این اظهار نظر ها امروز در دید ملت جایگاهی ندارد و مسئولین رده بالای نظام باید منطقی صحبت کنند و از این اظهار نظرهای غیر منطقی پرهیز کنند .

منتشر شده در :2015/03/07 - 07:03|شناسه خبر: 5327 537 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه