امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۰۷:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تجلیل از استاندار به عنوان خادم خانواده شهدا و ایثارگران

طی مراسمی و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان خادم خانواده شهدا و ایثارگران تجلیل شد.

امشب و طی آیینی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان خادم خانواده شهدا و ایثارگران تجلیل شد.

در این آیین سید مصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان در طول سال اخیر برای سرکشی و دیدار خانواده شهدا و ایثارگران سنگ تمام گذاشتند، اظهار کرد: این تعداد بازدید استاندار و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران کم‌سابقه بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: استاندار و معاونین به تعداد بسیار زیادی در مناسبت‌های مختلف و همچنین ایام غیر مناسبتی از خانواده ایثارگران استان در همه نقاط سرکشی کرده‌اند که رویکردی خوب در زمینه توجه به جامعه ایثارگری توسط مسئولان ارشد استانی است.

در ادامه سید محمود داربام مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه استاندار و معاونین ۳۱۶ مورد سرکشی از خانواده جامعه ایثارگری استان به خصوص خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان داشته‌اند، اظهار کرد: اگر بخواهیم آمار درستی ارائه دهیم این تعداد بازدید بسیار بیشتر از رقم یاد شده است.

مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از اقداماتی که سایر دستگاه‌ها در بازدید از خانواده جامعه ایثارگری داشته‌اند، خاطرنشان کرد: ۴۰ درصد میزان سرکشی‌ها نسبت به گذشته بیشتر شده است.

در پایان این نشست با اهدای یک تابلو ساخته شده توسط جانبازان بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج، از رویکرد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تکریم خانواده بزرگ جامعه ایثارگری تجلیل به عمل آمد./فارس

منتشر شده در :2015/03/12 - 03:03|شناسه خبر: 5729 524 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه