امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۴۵:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

طرح همیار آب در مدارس کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد از آغاز طرح همیار آب در مدارس استان خبرداد.

سیدعلی لدنی‌نژاد صبح شنبه به خبرنگاران گفت: این طرح به دنبال انعقاد تفاهم نامه مشترک میان آب و فاضلاب شهری  و اداره کل آموزش و پرورش استان و طرح پرسش مهر ریاست جمهوری از امروز در مدارس ابتدایی شهر یاسوج آغاز شد.

وی افزود: این طرح در گام اول در بیش از ۲۰۰ مدرسه ابتدایی مناطق شهری استان برگزار شد.

لدنی نژاد اظهار داشت: برای اجرای هرچه بهتر طرح همیار آب در مدارس ابتدایی استان، کارگاه  آموزشی با حضور بیش از ۲۰۰ مربی  پرورشی این مدارس در سال جاری برگزار شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان اضافه کرد: همچنین بروشورها و برچسب های تبلیغاتی برای ترویج هرچه بیشتر مفاهیم صرفه جویی و مصرف بهینه آب تهیه و در مدارس توزیع شده است.

لدنی نژاد تصریح کرد: برای تبیین مسائل مربوط به  ترویج فرهنگ صرفه جویی آب، راهی جز استفاده از ظرفیت دانش آموزی نیست چرا که در این سن کودکان تمایل و انگیزه بیشتری برای فراگیری این موضوعات دارند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان بیان داشت: باتوجه به بروز خشکسالی های پی در پی در سال های اخیر، شهروندان هم استانی باید در زمینه مصرف بهینه آب شرب و جلوگیری از هدرروی این کالای با ارزش تلاش کنند.

وی با بیان اینکه ذخایر زیر زمینی آب با کمبود شدید مواجه شده است، افزود: با ترویج مسائل مربوط به مصرف بهینه آب و جلوگیری از هدر روی آب شرب، بخش زیادی از این مشکلات برطرف خواهد شد.

منتشر شده در :2015/03/14 - 01:03|شناسه خبر: 5877 769 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه