امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۰۴:۴۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مشارکت دستگاه های اجرایی استان برای اعزام کارکنان خود به مناطق عملیاتی جنوب کشور ضعیف است

مسئول اردویی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه از ۲۰ مرداد سال ۹۳ تاکنون ۲۱ هزار نفر در قالب اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و عمومی به کربلای ایران رهسپار شدند، گفت: مشارکت دستگاه‌های اجرایی این استان در اعزام کارکنان خود به مناطق عملیاتی جنوب کشور رضایت بخش نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت، علی انصاری ظهر امروز در آخرین جلسه شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ضرورت توجه به اردوی فرهنگی راهیان نور در بیانات مقام معظم رهبری همیشه بیان شده است، ابراز کرد:معظم له در بیاننات خود در مورد اردوهای راهیان نور فرمودنده اند، راهیان نور یک حسنه بوده و بزرگترین عملیات فرهنگی است که در کشور صورت می‌گیرد و فرماندهی آن را نیز خود شهداء بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد طبق تکلیف و دستورالعمل هر ساله اعزام کاروان راهیان نور را از مرداد تا ۲۰ فروردین انجام می‌دهد ،گفت:از مرداد امسال تاکنون ستاد اعزام راهیان نور استان ۲۱ هزار نفر از قشرهای مختلف مردم را به اردوی راهیان نور اعزام کرده است.

مسئول اردویی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیشتر قشرهای حضور داشته در این اردوی فرهنگی دانشجویان و دانش‌‌آموزان هستند، تصریح کرد: در همین زمینه سه هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف استان طی دو روز گذشته به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

انصاری در ادامه با بیان اینکه ۱۰۰ نفر از کارکنان استانداری و فرمانداری‌های استان طبق برنامه های اعلام شده به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد، افزود: روز آینده ۲۰۰ نفر از کارکنان دادگستری استان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی در ادامه با انتقاد از اعزام ضعیف کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس ،گفت: در سایر استان‌های کشور کارکنان دستگاه‌های اجرایی چندین‌بار در سال به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند، اما مشارکت دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد در این خصوص رضایت بخش نیست.

مسئول اردویی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نباید اجازه دهیم فرهنگ شهادت به فراموشی سپرده شود، خاطر نشان کرد: ظرفیت و زیرساختهای خوبی برای اسکان کاروان اردوی راهیان نور در استان وجود دارد که انتظار می‌رود فرمانداران شهرهای گرمسیری استان این ظرفیت ها و مکان‌ها را در اختیار کاروان راهیان نور دیگر استان در شهر خودقرار دهند.

انصاری به احداث محل اسکان جدید کاروان های راهیان نور در شهرستان گچساران اشاره کرد و گفت: با تلاش فرمانده سپاه فتح استان مکانی جدید برای اسکان کاروان راهیان نور کشور در شهرستان گچساران در نظر گرفته شد که در این زمینه همکاری بی شائبه مسئولان استانی لازم است.

منتشر شده در :2015/03/19 - 11:03|شناسه خبر: 6326 588 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه