امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۳۷:۴۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

۱۲ نفر از زندانیان غیر عمد کهگیلویه و بویراحمد از بند رهایی یافتند

مدیرعامل نمایندگی ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ نفر از محکومین مالی و جرائم غیرعمد با تلاش ستاد دیه در استان، کمک خیرین، شکات و شورای های حل اختلاف استان همزمان با ایام میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) از زندان های استان آزاد شدند.

به گزارش راه ملت و به نقل از ایرنا؛ علی عباس فلاحتی مطلق روز سه شنبه در این رابطه اظهار کرد: زندانیان جرائم غیر عمد بزهکار نیستند بلکه افرادی هستند که بر اثر نداری و یا محکومیت های مالی غیر عمد در مؤسسات کیفری استان بسر می برند که نیازمند کمک و مساعدت های مالی هستند.

وی افزود: با همکاری مدیریت زندان ها و تعامل و حمایت خوب رئیس کل داد گستری و مراجع قضایی سعی شده در مناسبتهای مختلف تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را از زندان ها آزاد کنیم.

مدیر عامل ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: همزمان با ایام میلاد مهدی موعود (عج) و نیمه شعبان ۱۲ نفر از زندانیان با بدهی ۱۳ میلیارد ریال از زندان آزاد شدند.

فلاحتی مطلق تصریح کرد: با وساطت مددکاران و اعضاء شورای حل اختلاف ستاد دیه مبلغ ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از شکات آنان اخذ رضایت شده که مابقی از طریق تسهیلات و وجوه اداره شده ستاد دیه به شکات پرداخت شده است.

وی بیان کرد: امید است در آستانه سال نو برای اینکه سایه پدران و سرپرستان خانواده ها بر سر فرزندان باشد با کمک خیرین و نیکوکاران زندانیانی که مجرم نیستند و به عنوان محکومین مالی و غیر عمد در زندان بسر می برند را از زندان آزاد کنیم.

وی در ادامه ضمن درخواست و طلب مساعدت از خیران، ادامه داد: نیکوکاران می توانند برای کمک به اینگونه زندانیان به محل ستاد دیه جنب مصلی امام خمینی(ره) یاسوج و یا وجوهات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۶۳۳۳ بانک ملی به نام ستاد دیه استان واریز کنند.

منتشر شده در :2024/02/27 - 11:02|شناسه خبر: 90180 41 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه