امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۵۴:۲۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آغاز به کار کنگره ی بین المللی خون، بیماری های و کاربردهای بالینی در یاسوج

یزدان پناه از ارسال ۳۳۰ مقاله علمی به سه زبان انگلیسی، فارسی و فرانسوی به دبیرخانه کنگره خبر داد و تصریح کرد: با پایش نهایی از سوی ۱۵۰ داور داخلی و خارجی سرانجام ۲۷۳ مقاله واجد شرایط تشخیص داده شد.

راه ملت، کنگره بین المللی خون، بیماری ها و کاربردهای بالینی آن روز دوشنبه، ۲۱ اردیبهشت ماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور با قرائت پیام آیت الله جوادی آملی در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آغاز شد.

دکتر بهروز یزدان پناه، دبیر علمی این کنگره بین المللی در مراسم آغاز این کنگره گفت: برگزاری این کنگره چهار روزه فرصتی برای آشنایی پزشکان با آخرین یافته های علمی و راهکارهای تشخیصی و درمانی بیمارهای خونی و پیوند سلولهای بنیادین خواهد بود.

وی بیان کرد: برگزاری این کنگره بین المللی در این سطح با شرکت نمایندگان ۶۰ انجمن،نهاد،شرکت و موسسه داخلی و خارجی یک رویداد علمی خوب برای شناخت بیماری های خونی و ارتقا سطح خدمات درمانی به بیماران خونی و کاربردهای سلولهای بنیادین است.

دبیر علمی این کنگره بین المللی خاطرنشان کرد: حدود ۶۰ سخنران داخلی و خارجی نیز در طول برگزاری چهار روزه کنگره مشخص شده اند و ۴۰ نفر از این افراد سخنرانان خارجی دعوت شده از انجمن ها و سازمان های علمی بین المللی است.

یزدان پناه از ارسال ۳۳۰ مقاله علمی به سه زبان انگلیسی، فارسی و فرانسوی به دبیرخانه کنگره خبر داد و تصریح کرد: با پایش نهایی از سوی ۱۵۰ داور داخلی و خارجی سرانجام ۲۷۳ مقاله واجد شرایط تشخیص داده شد.

وی ادامه داد: از این تعداد ۶۵ مقاله به عنوان سخنرانی و مابقی مقالات بصورت پوستر انتخاب شده اند.

به گزارش ایسنا، کنگره بین المللی خون، بیماری ها و کاربردهای بالینی آن به مدت چهار روز از امروز، دوشنبه، ۲۱ تا ۲۴ اردیبهشت ماه در شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است./ایسنا

منتشر شده در :2015/05/12 - 09:05|شناسه خبر: 9454 901 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه