امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۰۷:۴۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

خانم‌های شاغل و غیرشاغل شهرستان دنا ساماندهی می‌شوند

  علی تاج‌امیری صبح امروز در نشست کارگروه امور بانوان شهرستان دنا که در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور کارشناسان امور بانوان ادارات برگزار شد، اظهار کرد: با تعامل و همفکری دستگاه‌های دولتی باید جلسات امور بانوان به بهترین نحوه ممکن برگزار شود و نتایج مثبتی از این جلسات حاصل شود. نماینده عالی […]

 

۱۳۹۳۰۷۰۷۰۰۰۸۰۳_PhotoA

علی تاج‌امیری صبح امروز در نشست کارگروه امور بانوان شهرستان دنا که در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور کارشناسان امور بانوان ادارات برگزار شد، اظهار کرد: با تعامل و همفکری دستگاه‌های دولتی باید جلسات امور بانوان به بهترین نحوه ممکن برگزار شود و نتایج مثبتی از این جلسات حاصل شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان دنا در ادامه صحبت‌های خود، بیان کرد: بانوان از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوانی برخوردار هستند و جایگاه کنونی آنها این موضوع را تأئید می‌کند.

تاج‌امیری با اشاره به جایگاه و نقش زنان در آیات و روایات، گفت: نقش‌آفرینی زنان در جامعه اسلامی معرض و آشکار است.نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می‌دهند و در همین راستا پذیریش آنها در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی یک امر طبیعی است.

این مسئول اجرائی به تحکیم بنیان خانواده اشاره کرد و افزود: گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، برنامه‌ریزی برای اشتغال زنان خود سرپرست و آسیب‌شناسی ناهنجاری‌های اجتماعی بر تحکیم بنیان خانواده‌ها تأثیر بسزایی دارد. جلوگیری از تجملات در عروسی‌ها از عوامل تقویت بنیان خانواده‌هاست.

تاج‌امیری در ادامه گفت: با کار کارشناسی و برنامه‌ریزی امور بانوان خانواده در دستگاه‌های دولتی و اجرائی ساماندهی تا از این طریق زنان شاغل و غیرشاغل نخبه شناسایی شوند و در خصوص اشتغال آنها تصمیم‌گیری شود. زنان در کارهای گروهی و مشارکتی موفق هستند و تشکیل تعاونی‌ها توسط زنان می‌تواند گام‌های مهمی در توسعه اقتصاد بردارند.

تاج امیری خطاب به مسئول امور بانوان شهرستان دنا، اظهار کرد: جلسه‌ای با کارآفرینان بانوان این شهرستان جلسه‌ای برگزار شود تا از تجربیات و نظرات آنها برای اشتغال‌زایی زنان بهره کافی ببریم./فارس

منتشر شده در :2014/10/26 - 01:10|شناسه خبر: 1164 526 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه