امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۱۹:۱۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شرایط شرکت درجشنواره جلوه‌های معلمی در دهدشت اعلام شد

وی، اهداف این جشنواره را معرفی جلوه‌های والای معلمی و تجلیل و تکریم از جاودانه‌های تعلیم و تربیت، شناسایی و معرفی معلمان فداکار و ایثارگر و تأثیرگذاران اجتماعی، جلب توجه افکار عمومی به زیبایی‌های حرفه معلمی و نظام تعلیم و تربیت با معرفی الگوهای ایثار و فداکاری عنوان کرد. سید لطف‌الله فروزان، درباره شیوه انتخاب […]

۲۰۱۴-۱۱-۰۲-۰۳-۴۴-۳۰_۱۳۹۳۰۵۲۷۰۰۰۳۱۱_PhotoA

وی، اهداف این جشنواره را معرفی جلوه‌های والای معلمی و تجلیل و تکریم از جاودانه‌های تعلیم و تربیت، شناسایی و معرفی معلمان فداکار و ایثارگر و تأثیرگذاران اجتماعی، جلب توجه افکار عمومی به زیبایی‌های حرفه معلمی و نظام تعلیم و تربیت با معرفی الگوهای ایثار و فداکاری عنوان کرد.

سید لطف‌الله فروزان، درباره شیوه انتخاب افراد در این جشنواره گفت: انتخاب افراد برگزیده بر اساس شاخص‌های ۶گانه از خود گذشتگی و نجات جان انسان‌ها بخصوص دانش‌آموزان، ازخودگذشتگی و جلوگیری از زیان‌های اخلاقی دانش‌آموزان، از خود گذشتگی و جلوگیری از زیان‌های مالی به آموزش و پرورش و دانش‌آموزان، از خود گذشتگی و خدمت داوطلبانه برای محرومیت‌زدایی از دانش‌آموزان و مناطق محروم، معلمان خیر مدرسه‌ساز و بذل جان و مال در راه سلامتی همکاران و دانش‌آموزان انجام  می‌شود.

این مسئول از فرهنگیان واجدالشرایط خواست با در نظر گرفتن شاخص‌های عنوان شده در صورت دارا بودن شرایط به روابط عمومی آموزش و پرورش مراجعه و نام‌نویسی کنند.

فروزان متذکر شد: از میان افراد واجدالشرایط یک نفر به عنوان برتر استانی معرفی و در مرحله کشوری در صورت انتخاب مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

وی در پایان نحوه شرکت در این جشنواره را اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌ها و روابط عمومی در طول سال تحصیلی دانست و گفت: در طول سال تحصیلی با حساسیت ویژه اقدامات فداکارانه و ایثارگرانه معلمان والا مقام در جای جای شهرستان رصد و مورد شناسایی قرار خواهند گرفت و پس از بررسی‌های لازم با ثبت اطلاعات فردی و شرح جلوه به مرکز اطلاع‌رسانی و اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ارسال خواهد شد.راک نیوز

منتشر شده در :2014/11/03 - 12:11|شناسه خبر: 1350 970 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه