امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۵۳:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

حضور دو دانش آموز دهدشتی به عنوان نماینده استان در مجلس دانش آموزی کشور

  مربیان تشکلهای دانش آموزی مدارس شهرستان کهگیلویه با حضور مدیر سازمان دانش آموزی استان در محل نمازخانه آموزش وپرورش دهدشت تشکیل جلسه دادند. در این گردهمایی مدیر سازمان دانش آموزی استان اهداف و فلسفه تشکیل سازمان دانش آموزی را ارتقاء سه رویکرد معرفتی ،مهارتهای اجتماعی و هویت تشکیلاتی عنوان کرد. علی حسن زاده گفت […]

 

مربیا۱۳۹۳۰۷۲۰۲۰۲۴۲۵۱۳۲۳۸۳۱۳۷۳ن تشکلهای دانش آموزی مدارس شهرستان کهگیلویه با حضور مدیر سازمان دانش آموزی استان در محل نمازخانه آموزش وپرورش دهدشت تشکیل جلسه دادند.
در این گردهمایی مدیر سازمان دانش آموزی استان اهداف و فلسفه تشکیل سازمان دانش آموزی را ارتقاء سه رویکرد معرفتی ،مهارتهای اجتماعی و هویت تشکیلاتی عنوان کرد.
علی حسن زاده گفت : سازمان دانش آموزی پس از یک دوره رکود چندین ساله در نظر دارد فعالیتهای گروههای دانش آموزی را در قالب گروههای پیشتاز و فرزانه و هلال احمر برنامه ریزی و نظارت نماید و آموزش و بیان  در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین از اعزام دانش آموزان به عتبات عالیات و حج عمره اشاره نمود و گفت: که انتظار می رود تبلیغات مناسب در جهت ثبت نام دانش آموزان متقاضی بعمل آید.
مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت: در پی تلاش وکوشش همکاران در سازمان دانش آموزی شهرستان تا کنون ۲۱ گروه پیشتاز و فرزانه تشکیل گردیده است که هرگروه نیز شامل ۳۷ نفر می باشند.
سید لطف الله فروزان گفت: جای بسی خوشحالی و خرسندی است که دو عضو مجلس دانش آموزی کشور از میان فرزندان و دانش آموزان شهرستان کهگیلویه به عنوان نماینده استانی می باشند.
فروزان اعلام نمود که آقای احمد بیاره از دبیرستان علم و ادب و سرکارخانم نسترن ایزدی از آموزشگاه شمس از میان دانش آموزان مناطق ۱۳ گانه استان با اکثریت آراء انتخاب و به عنوان نمایندگان استان در مجلس دانش آموزی کشور حضور دارند.
وی اعلام نمود که ثبت نام عمره دانش آموزی و عتبات عالیات شروع گردیده است ودر بهمن و اسفند ماه سال جاری اعزام متقاضیان صورت خواهد گرفت.

منتشر شده در :2014/11/18 - 11:11|شناسه خبر: 1672 601 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه