امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۲۲:۲۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

حذف ایران از فهرست بهترین های آسیا

به گزارش “ورزش سه”  ایران از دیدگاه سایت‌های معتبر فوتبال دنیا، موفق‌ترین تیم آسیا در جام‌جهانی‌ بود. چه، در رده‌بندی قاره در صدر قرار گرفت. ایران هر چند نتایج خوبی در برزیل نگرفت و تنها یک امتیاز کسب کرد اما عملکرد خوبی در زمین داشت و تحسین‌ها را برانگیخت. خیلی از مسئولان فوتبال ایران و […]

۰۰۹۹۶۳۹۶

به گزارش “ورزش سه”  ایران از دیدگاه سایت‌های معتبر فوتبال دنیا، موفق‌ترین تیم آسیا در جام‌جهانی‌ بود. چه، در رده‌بندی قاره در صدر قرار گرفت. ایران هر چند نتایج خوبی در برزیل نگرفت و تنها یک امتیاز کسب کرد اما عملکرد خوبی در زمین داشت و تحسین‌ها را برانگیخت. خیلی از مسئولان فوتبال ایران و همین‌طور رسانه‌ها پیش‌بینی می‌کردند تیم کارلوس کروش در بین سه کاندیدای نهایی بهترین‌های آسیا قرار بگیرد اما به گفته علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، این اتفاق رخ نداده است. او این خبر را تأیید می‌کند و می‌گوید: «بله، حقیقت دارد. کنفدراسیون فوتبال آسیا امسال سراغ کشورهای پایین‌تر رفته است. کشورهایی که توانسته‌اند خوب پیشرفت کنند. یعنی حرف از ژاپن، استرالیا، ایران یا کره نیست. حرف از کشورهای دیگر است.»

او که در سفر اخیر خود به کنفدراسیون متوجه این موضوع شد، ادامه می‌دهد: «خبری که من گرفته‌ام تا این لحظه ایران بین کاندیداها نیست.»

او در پاسخ به این سؤال که آیا چنین موضوعی برای فوتبال ایران بد نیست؟ می‌گوید: «خیلی هم بد نیست. دیدگاه شیخ سلمان این است که ۴ کشور قدرتمند فوتبال آسیا باید پیشرفت بیشتری کنند. او توقعات زیادی از ما دارد و می‌گوید باید در جهان نتایج بهتری بگیرید. به همین خاطر ما در لیست نیستیم و فرصت به کشورهایی داده شده که توانسته‌اند پیشرفت کنند. البته ما هم پیشرفت کرده‌ایم ولی اسم ایران در لیست نیست.»

بیشک برای رسانه‌های معتبر دنیا هم غیبت ایران در بین کاندیداهای بهترین‌های آسیا عجیب خواهد بود. کفاشیان در پایان می‌گوید: «ما امسال شانس زیادی در مراسم بهترین‌هایی آسیا نداریم. من خبر دقیق ندارم ولی به احتمال فراوان تنها در فوتسال جایزه می‌گیریم.»

کفاشیان در حالی این حرف ها را می زند که طبق اخبار رسیده نه تنها تیم ملی از لیست بهترین ها حذف شده است بلکه ایران در هیچ بخشی در فوتبال آسیا کاندیدایی ندارد و این می تواند بدترین خبر برای فوتبال ایران باشد.حتی در روزگاری که فوتبال ایران روزهای سیاهی را تجربه می کرد فدراسیون کفاشیان به عنوان بهترین فدراسیون سال آسیا انتخاب شد اما این بار و با وجود اینکه تیم ملی در جام جهانی حضور داشته و به عقیده خیلی ها در این بازی ها عملکرد خوبی هم داشته است نام هیچ رشته ای از ایران در بین کاندیدای بهترین های آسیا دیده نمی شود.

منتشر شده در :2014/11/22 - 04:11|شناسه خبر: 1782 546 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه