امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۰۹:۳۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دولت تدبیر و امید با تدبیر و آرامش سیاسی دست به تغییر می زند

سید کرامت اله کریمی زاده، فرماندار مردمی کهگیلویه، در آئین معارفه بخشدار جدید سوق، که روز یکشنبه در سالن اجتماعات بخشداری سوق برگزار شد، با تقدیر از کار تیم مذاکره کننده هسته ای ایران گفت: ما می بینیم که در ساختار جهانی، مذاکره و دیپلماسی فعال، امتیاز مهم غنی سازی را به عنوان نگاه فرهنگ […]

سید کرامت اله کریمی زاده، فرماندار مردمی کهگیلویه، در آئین معارفه بخشدار جدید سوق، که روز یکشنبه در سالن اجتماعات بخشداری سوق برگزار شد، با تقدیر از کار تیم مذاکره کننده هسته ای ایران گفت: ما می بینیم که در ساختار جهانی، مذاکره و دیپلماسی فعال، امتیاز مهم غنی سازی را به عنوان نگاه فرهنگ ساز به جهان ثابت کرده است.

وی ادامه داد: همانگونه که تعامل سازنده، فراگیر ، همه جانبه و گسترده به عنوان مکانیزم مهم ایران در این فرصت به خوبی ادا شد ، ما می توانیم با مذاکره و دیپلماسی دیالوگ، مشکلات کشور را نیز به نقطه امن ببریم.

کرامت کریمی، نگاه کرامت انسانی را یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید دانست و با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: دولت تدبیر و امید هزینه ۱۰۰درصد مردم را در حوزه سلامت به زیر ۱۰ درصد رسانده است.

فرماندار مردمی کهگیلویه، دگردیسی یا گردش نخبگان را در جامعه امری طبیعی و نوعی کمک گرفتن از تجربه دیگران قلمداد کرد و گفت: دولت تدبیر و امید با همان تدبیر و آرامش سیاسی خودش دست به تغییر می زند و این نگاه خوبی است که خواهانیم به جامعه گفته شود.

کریمی سپس خطاب به بخشدار جدید سوق گفت: تعامل با این مردم را در دستور کار خود قرار دهید ،چرا که این مردم، مردمی فرهنگی هستند که بر اساس میزان های نخبگی شهروندی، نقش بزرگی را در تاریخ داشته اند ./خبرنماDSCN0576-Copy-351x300

منتشر شده در :2014/11/24 - 03:11|شناسه خبر: 1814 763 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه