امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۲۳:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تلف شدن ۵۳ راس گوسفند در کهگیلویه بر اثر سیل

  سید شرمت اله حسینی پرور  با بیان اینکه در پی بارندگی‌های اخیر در برخی نقاط حوزه مرکزی شهرستان سیل و آبگرفتگی رخ داده است ، افزود: در روستای سرده حوزه دشمن زیاری بر اثر وقوع سیل و از بین بردن آغل گوسفندان، ۵۳ راس گوسفند تلف شدند. وی تصریح کرد: در روستای سردره حوزه […]

۱۴۱۷۰۹۰۵۷۷۵۳۶_۱۰۸۲۶

 

سید شرمت اله حسینی پرور  با بیان اینکه در پی بارندگی‌های اخیر در برخی نقاط حوزه مرکزی شهرستان سیل و آبگرفتگی رخ داده است ، افزود: در روستای سرده حوزه دشمن زیاری بر اثر وقوع سیل و از بین بردن آغل گوسفندان، ۵۳ راس گوسفند تلف شدند.

وی تصریح کرد: در روستای سردره حوزه دشمن زیاری تنها دو خانه وجود دارد. این روستا در پایین کوه و در مجاورت رودخانه‌های فصلی واقع شده است.

بخشدار مرکزی شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: با طی شدن مراحل اداری براساس قوانین، برخی خسارات وارده به دامدار مربوطه تعلق خواهد گرفت.

همچنین کشواد پریسایی، دامدار روستای سردره با بیان اینکه ۱۲۰ راس گوسفند در آغل داشته است، افزود: در چهارم آذر بر اثر بارش شدید باران و وقوع سیل ۵۳ راس از آنها تلف شدند.

پریسایی اضافه کرد: با توجه به اینکه تنها منبع درآمد من از محل دامداری تامین می‌شود از مسئولان مربوطه تقاضا دارم در پرداخت هزینه‌ها از طریق ستاد حوادث به اینجانب همکاری کنند./ایسنا

منتشر شده در :2014/11/27 - 05:11|شناسه خبر: 1897 1004 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه