امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۰۶:۵۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رسیدگی به پرونده رئیس جمهور سابق ادامه دارد

سخنگوی دستگاه قضا در ادامه نشست خبری خود با اشاره به بازداشت یکی از مدیران شهرداری گفت: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و از بیان جزئیات آن معذورم اما اجمالا باید بگویم که فردی از مدیران شهرداری به اتهام امنیتی بازداشت شده است. **رسیدگی به پرونده رئیس جمهور سابق ادامه دارد معاون اول […]

۲۷۸۳۲۷۶_۴۴۴

سخنگوی دستگاه قضا در ادامه نشست خبری خود با اشاره به بازداشت یکی از مدیران شهرداری گفت: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و از بیان جزئیات آن معذورم اما اجمالا باید بگویم که فردی از مدیران شهرداری به اتهام امنیتی بازداشت شده است.

**رسیدگی به پرونده رئیس جمهور سابق ادامه دارد

معاون اول قوه قضاییه در ادامه و در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر آخرین وضعیت پرونده قضایی رئیس جمهور سابق تصریح کرد: پرونده قضایی رئیس جمهور سابق همچنان در مرحله رسیدگی قرار دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای ادامه داد: در قانون نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی مسئولین از جمله رئیس جمهور مشخص شده است و اگر پرونده آنها در زمره تخلف از قانون باشد این پرونده مستقیم به دیوان عالی کشور می‌رود و اگر جرم مسئولین عادی باشد پرونده آنها در شعبات دادگستری بررسی می‌شود.

سخنگوی دستگاه قضا در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر آخرین اقدامات قوه قضائیه جهت برخورد با مصادیق محتوای مجرمانه در شبکه‌های مجازی گفت: دادستان تهران در حال بررسی بعضی از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها است اما کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در آخرین جلسه خود که به صورت فوق‌العاده طی دوشنبه دو هفته گذشته برگزار کرد مقرر داشت که فرصت دیگری به وزارتخانه ذیربط داده شود تا اقدامات خود را در ظرف زمان مشخص برای ساماندهی شبکه‌های اجتماعی انجام دهد.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: البته این کارگروه ارتباطی با اقدامات دادستانی ندارد و دادستانی می‌تواند در صورت مشاهده محتوای مجرمانه در فضای مجازی، وارد عمل شود.

منتشر شده در :2014/12/01 - 10:12|شناسه خبر: 1931 631 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه