امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۴۹:۲۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شیوع سرطان، دنا را به لرزه درآورد

ولفه های مهمی از جمله هوا، آب و غذا نقش اساسی در تعیین سلامتی افراد دارند و اگر در هر کدام از اینها بهداشت رعایت نشود ابتلا افراد به بیماری هایی همچون سرطان حتی در سنین جوانی و نوجوانی دور از دسترس نیست. چندی پیش بویرنیوز از دستور فرماندار گچساران برای پایان دادن به آبیاری […]

هشدار۱

ولفه های مهمی از جمله هوا، آب و غذا نقش اساسی در تعیین سلامتی افراد دارند و اگر در هر کدام از اینها بهداشت رعایت نشود ابتلا افراد به بیماری هایی همچون سرطان حتی در سنین جوانی و نوجوانی دور از دسترس نیست.

چندی پیش بویرنیوز از دستور فرماندار گچساران برای پایان دادن به آبیاری سبزی و صیفی جات با آب فاضلاب در این شهر خبر داده بود و امروز هم فرماندار شهرستان دنا مطالب تکان دهنده ای را بیان نمود.

تاج امیری فرماندار شهرستان دنا در جلسه شورای سلامت شهرستان دنا با اشاره به امار بالای سرطان معده در شهرستان دنا نسبت به سایر شهرستانهای استان استفاده زیاد از مواد شیمیایی و سموم دفع آفات نباتی را از مهمترین عوامل این معضل دانست و از مسئولان مرکز بهداشت خواست اقدامات پیشگیرانه و آموزشهای لازم در زمینه استفاده از مواد شیمیایی را به کشاروزان ارائه دهند.

با این اوصاف باید در آینده نزدیک شاهد سرطانی شدن قشر عظیمی از مردم در این استان بود و نقش جهاد کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه حائز اهمیت است.

از استاندار کهگیلویه و بویراحمد تقاضا می شود تا هر چه سریعتر نسبت به بررسی دقیق و کارشناسی موضوع و اتخاذ تدابیر لازم در نشست سلامت استان به صورت فوق العاده اقدام کرده تا مردم با اطمینان خاطر از محصولات کشاورزی استفاده کنند.

منبع: بویرنیوز

منتشر شده در :2014/12/02 - 01:12|شناسه خبر: 1942 552 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه