امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۰۷:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

۱۶ آذر امسال را باید روز دولت بنامیم نه روز دانشجو

ک ب آنلاین : محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: امروز ۱۶ آذر است، روزی که منقش به نام دانشجو شده است که دو ویژگی استکبار‌ستیزی و دانشجو بودن آن روز از ویژگی‌های این روز است. وی افزود: ۱۶ آذر روزی است که باید دانشجویان صحبت کنند و […]

۱۳۹۲۰۷۰۷۰۰۰۵۵۱_PhotoA

ک ب آنلاین : محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: امروز ۱۶ آذر است، روزی که منقش به نام دانشجو شده است که دو ویژگی استکبار‌ستیزی و دانشجو بودن آن روز از ویژگی‌های این روز است.

وی افزود: ۱۶ آذر روزی است که باید دانشجویان صحبت کنند و در مورد آرمان‌گرایی‌شان سخن بگویند، اما امسال اینگونه نیست.

حیدری تاکید کرد: ۱۶ آذر امسال تفاوت فاحشی با سال‌های گذشته دارد و اینکه امروز را می‌توانیم روز دولت بنامیم تا روز دانشجو و این موضوع در ذهن دانشجویان ثبت خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: ما نگاه امنیتی دولت را در این روز مشاهده می‌کنیم از جمله لغو سخنرانی منتقدین دولت در دانشگاه‌ها مانند لغو سخنرانی شریعتمداری در دانشگاه امیر‌کبیر و همچنین لغو سخنرانی حجت‌الاسلام نقویان و رسایی.

وی در ادامه افزود: این در حالی است که برخی منسوبین به فتنه در شهرهای اطراف تهران مجوز سخنرانی دریافت کردند.

حیدری خاطرنشان کرد: امروز دولت جلسه‌ای را ساماندهی می‌کند که افراد آن از پیش تعیین شده‌اند که در آن جلسه اجازه حضور و سخنرانی نمایندگان دانشجویان را نمی‌دهند. در حقیقت ۱۶ آذر ۹۳ به خود رنگ دولتی دارد نه دانشجویی.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور که می‌خواهد یک روز در سال در دانشگاه حضور یابد حال آن را تبدیل به صحبت یکطرفه کرده است و ما امیدواریم در طول سال شاهد شنیدن سخنان دانشجویان با رئیس‌جمهور باشیم.

منتشر شده در :2014/12/07 - 07:12|شناسه خبر: 2064 506 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه