امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۳۳:۱۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

در پی اظهارات عجیب تاجگردون/ ترس از محبوبیت موحد، تاجگردون را به خطر انداخت

ک ب آنلاین به نقل از بویر نیوز: دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شریف باشت و گچساران در مجلس طی یک سخنرانی در جمع مردم حوزه انتخابیه خود مطالب را بیان نمود که بخشی از این مطالب قابل توجه است. تاجگردون گفت: دیگران سالها تلفن و موبایل در دست گرفتند و نتیجه آن، این فقر و […]

download66ک ب آنلاین به نقل از بویر نیوز:

دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شریف باشت و گچساران در مجلس طی یک سخنرانی در جمع مردم حوزه انتخابیه خود مطالب را بیان نمود که بخشی از این مطالب قابل توجه است.

تاجگردون گفت: دیگران سالها تلفن و موبایل در دست گرفتند و نتیجه آن، این فقر و بدبختی موجود است، افزود: من برای مردم دو کار می توانم انجام دهم.  یکی آنکه موبایلم را در دست بگیرم و فقط پیگیر کارهای شخصی مردم باشم و کار دوم آن است که به جای موبایل، قلمم را در دست گرفته و فکر و اندیشه ام را به کار گیرم. والبته به این تشخیص و به این نتیجه رسیده ام که قلمم را بدست گیرم و بنده نیز سعی کردم با نگاه و نیتی دیگر، کار کنم و ورق را برگردانم.

بی تردید منظور تاجگردون از نماینده تلفن به دست کسی نخواهد بود جز سید حاجی محمد موحد، اما سوال اینجاست که چه شده که تاجگردون بدون آنکه موحد به شیوه تاجگردون نقدی داشته باشد، بی مقدمه در جمع مردم شیوه نمایندگی موحد را مورد حمله قرار دهد؟

تاجگردون پس از سه سال از نمایندگی خود، که به قول خودش موبایل به دست نگرفته، باید توضیح دهد که قلم او چه مشکلی را حل کرده است؟

موحد در دوران نمایندگی خود با توجه به آنکه استان در مرکز کسی را نداشت، مجبور به حل مشکلات مردم شد و مردم به موحد رای دادند تا مشکلاتشان را حل کند.

موحد زمینه رشد افراد زیادی را در مناطق مختلف کشور فراهم آورد و البته بین مراجعین خود تفاوتی قائل نبود و با نگاه سردسیر و گرمسیر با مردم برخورد نکرد و مراجعین وی را مردم تمام نقاط استان شامل می شدند.

تلفن های موحد معجزه می کرد و کسی ناامید و دست خالی از دفتر موحد برنگشت!

اما شما موبایل را رها کردید و تلفن ها را پاسخ ندادی دو به قول خودتان قلم به دست گرفته اید

قلمی که شما به دست گرفته ای البته باید دید مشکل چند نفر را حل کرده.

کدام تحول اقتصادی در منطقه گچساران انجام شد؟ کدام پروژه اشتغال زایی، بیکاران گچساران را صاحب شغل کرد؟ با وضعیت فاجعه بار شهریو پتروشیمی گچساران چه کردید؟

اما در عوض قلم شما خاصیت های دیگری داشت.

شما برای اولین بار مردم را به نام منطقه به جان هم انداختید و بار دیگر ادبیات سردسیر – گرمسیر را وارد ادبیات سیاسی مردم کردید.

تاکنون چند فرد شایسته و توانمند به جرم ارتباط خانوادگی نداشتن با شما از رسیدن به جایگاههای مدیریتی باز ماندند

تاکنون کدام قشقایی را در گچساران مورد توجه قرار دادید.

کدام بویراحمدی گچساران و اصلا گچسارانی ها را به حساب آوردید.

در تهران و در مجلسید اما گستره فکرتان یک شهرستان کوچک در کهگیلویه و بویراحمد است.

شما قلم بدست گرفته ای، نه برای حل مشکلات مردم بلکه برای نوشتن یادداشت هایی برای عوامفریبی مردم!

اکنون که به روزهای آخر نمایندگی خود نزدیک می شوید نه مانند گذشته با شهرستان خود مهربان شده اید و به میان مردم می روید و عکس هم می گیرید!

چه شده که این اواخر به جای بیلان کاری دادن به مردم، گذشتگان را مورد شماتت قرار می دهید؟

حال که درخواست های گسترده مردم برای حضور موحد در انتخابات گچساران روز به روز بیشتر می شود، شما باید به جای یادداشت نویسی و سخنرانی علیه گذشتگان، به مطالبات واقعی مردم پاسخ دهید و امیدوارم مردم با درایت پاسخ تبعیض های منطقه ای و معامله گری شما را در انتخابات بدهند

 

 

 

منبع : بویر نیوز

منتشر شده در :2014/12/07 - 08:12|شناسه خبر: 2068 2126 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه