امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۵۴:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دستگیری اعضای باند فروش مواد مخدر در دهدشت

    جهان دیماز اقدامات مجموعه نیرو‌ی انتظامی در حوزه امنیت را مثبت خواند و اظهار داشت: با هماهنگی شورای‌ تأمین جهت پیشگیری از وقوع جرم، اقدامات ارزنده‌ای صورت گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه، از دستگیری چهار فروشنده مواد مخدر در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مأموران نیروی انتظامی با هوشیاری افراد مشکوک را […]

 

 

جهان دیماز اقدامات مجموعه نیرو‌ی انتظامی در حوزه امنیت را مثبت خواند و اظهار داشت: با هماهنگی شورای‌ تأمین جهت پیشگیری از وقوع جرم، اقدامات ارزنده‌ای صورت گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه، از دستگیری چهار فروشنده مواد مخدر در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مأموران نیروی انتظامی با هوشیاری افراد مشکوک را شناسایی، و مطابق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

دیماز، اعتیاد را بلای خانمان‌سوزی که سالیانه قربانیان بی‌شماری را به آغوش سرد خاک می‌افکند عنوان کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک سریعأ مراتب را به فوریت‌های ۱۱۰ اطلاع داده تا در کمترین زمان با همکاری نیرو‌ی انتظامی افراد را شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: مصرف مواد توسط پدر و مادر، فقدان انسجام خانوادگی، بی سوادی کم سوادی، عدم سرپرستی نوجوانان، عدم ثبات عاطفی، دوستان ناباب، ناتوانی و ناکامی در مسائل زندگی، فقر و بیکاری از بارزترین علل گرایش نوجوانان و جوانان به مرز نابودی اعتیاد است.

این مسئول انتظامی، هم‌چنین از دستگیری اعضای دو باند سرقت در کنار فروشندگان مواد مخدر خبر داد و عامل اصلی این سرقت‌ها را اعتیاد به مواد مخدر دانست و گفت: این افراد معمولا به دلیل نبودن شغل و منبع درآمد، برای تهیه مواد مخدر دست به هر گونه سرقتی خواهند زد.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی با قاطعیت در اجرای طرح‌های پیشگیرانه و مبارزه با متخلفان، فضا را برای سارقان، معتادان و اراذل و اوباش نا‌‌امن خواهد کرد تا جرأت تعدی به مردم را نداشته باشند.

فرمانده نیرو‌ی انتظامی شهرستان کهگیلویه، در پایان خواستار رعایت نکات ایمنی در منازل نسبت به محصور کردن دیوار‌های محوطه‌های مسکونی و استفاده از قفل مناسب از سوی شهروندان در کاهش سرقت‌ها شد/فارس

منتشر شده در :2014/12/10 - 02:12|شناسه خبر: 2093 957 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه