امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۵:۴۶:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

صدور ۱۱۷ جواز تاسیس صنعتی در استان کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دولت یازدهم دولت تدبیر و امید و با رشد قابل قبول، ۱۱۷ جواز تاسیس صنعتی در استان صادر گردید. به گفته روابط عمومی سازمان صن …

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دولت یازدهم دولت تدبیر و امید و با رشد قابل قبول، ۱۱۷ جواز تاسیس صنعتی در استان صادر گردید.

به گفته روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه شرایط تولید و سرمایه گذاری در کشور و بخصوص استان کهگیلویه و بویراحمد در حال بازگشت به روزهای خوب خود هست افزود: برای این تعداد جواز تاسیس واحد صنعتی چهار هزار و ۶۰۷ فرصت شغلی با ۳۱ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری پیش بینی شده است.

دیودیده با اشاره به مذاکرات انجام شده در خصوص انتقال خطوط تولیدی و سرمایه گذاری واحدهای صنعتی بزرگ کشور در استان، ابراز امیدواری کرد باتوجه به بکر بودن و بسترهای مناسب تولید و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد شاهد تحولی اساسی در تولید، توسعه و اشتغال استان باشیم.

وی افزود: با آغاز عملیات اجرایی راه آهن اقلید – یاسوج و اتصال مرکز استان به شبکه ریلی کشور و همچنین موقعیت ارتباطی دیگر شهرستانهای استان نگاه سرمایه گذاران جهت حضور در کهگیلویه و بویراحمد دگرگون خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بیشترین مجوز تاسیس صادر شده از آغاز بکار دولت تدبیر و امید در بخش های صنایع شیمیایی، کانی های غیر فلزی، محصولات لاستیک ، پلاستیک و صنایع غذایی است.

دیودیده با تاکید بر فراهم شدن امکانات لازم برای حضور سرمایه گذاران درکهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: با توجه به قابلیت ها و استعدادهای مهم اقتصادی، صنعتی و معدنی در استان به دنبال ارتقای امکانات و زیرساخت های سرمایه گذاری بخش صنعت برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این استان هستیم.

وی خاطر نشان کرد: تمامی زیرساخت های لازم شامل آب، برق، گاز، راه ورودی و سایر خدمات در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد برای استقرار سرمایه گذاران فراهم است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: ۷۱۱ واحد صنعتی درکهگیلویه و بویراحمد فعال و هم اکنون ۴۰۰ طرح صنعتی در این استان با پیشرفت فیزیکی یک تا ۹۵ درصد در دست اجرا است.

منتشر شده در :2014/12/28 - 02:12|شناسه خبر: 2532 621 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه