امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۲:۴۱:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هیچ سفرمحرمانه ای در کارنبود

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر دیدارهای محرمانه سید حسن خمینی با برخی افراد و گروه ها نیز تصریح کرد: ایشان تنها با نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه یاسوج و استاندار دیدار داشت.

به گزارش”ک ب آنلاین” ،  سید موسی خادمی در جمع خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه سفرحجت الاسلام و المسمین سیدحسن خمینی یک سفر شخصی و خانوادگی و به منظور آشنایی بیشتر با این استان بوده است، افزود: این سفر به دعوت مجموعه استانداری اتفاق افتاد.وی بیان کرد: سفری که بر مبنای یک کار اداری ، سیاسی و یا با برنامه های خاص و یا دیدارهای مردمی باشد در کار نبود.

خادمی اظهارنظرهای اخیر برخی افراد، گروه ها و رسانه ها برای جلوه دادن سفر شخصی نوه امام (ره) به این استان به یک سفر سیاسی و با اهداف خاص جناحی را یادآور شد و افزود: برخی ها با ناآگاهی وبدون داشتن اطلاعات کافی حرف هایی را در این راستا به زبان آوردند که جای تاسف داشت.

وی تصریح کرد: همه ملت و مردم ایران اسلامی نسبت به حضرت امام خمینی و بیت مکرم ایشان ارادتمند و علاقمند هستند و سید حسن خمینی به عنوان یادگار گرامی و تولیت آستان مطهر و مقدس امام (ره) بر روی چشم همه ما نیز جای دارد.

وی در پاسخ به سووالی مبنی بر دیدارهای محرمانه سید حسن خمینی با برخی افراد و گروه ها نیز تصریح کرد: ایشان تنها با نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه یاسوج و استاندار دیدار داشت.

خادمی افزود: سید حسن خمینی در این سفر با هیچ گروه، جناح و افراد خاص سیاسی دیدار و به هیچ وجه برنامه خاصی در این راستا نداشت.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: بارها اتفاق افتاده که بسیاری از شخصیت های نظام نیز سفرهای تفریحی و زیارتی به برخی مناطق کشور از جمله شمال و یا سایر مناطق تفریحی در استانهای مختلف داشته اند و این بار نیز سفر شخصی نوه گرامی حضرت امام (ره) به این استان انجام گرفت.

وی به پرهیز از رویکرد و نگاه های سیاسی و گروهی نسبت به سفر اخیر نوه حضرت امام (ره) به استان تاکید کرد و یادآور شد: دامن زدن ، ایجاد التهاب و درگیری های سیاسی هیچ سودی برای توسعه و پیشرفت کهگیلویه وبویراحمد به دنبال نخواهد داشت.

حجت الاسلام سید حسن خمینی روز جمعه ۲۸ آذر ۹۳ به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده بود.

وی علاوه بر دیدار با آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و امام جمعه یاسوج از برخی مناظر طبیعی ، تاریخی و گردشگری در شهرهای مختلف نیز دیدن کرد.

منتشر شده در :2014/12/28 - 07:12|شناسه خبر: 2536 830 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه