امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۳:۲۶:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایی‌های گچساران قطع می‌شود

فرماندار گچساران با بیان اینکه نظارت‌ها بر نانوایی‌های این شهرستان افزایش می‌یابد، گفت: در ۶ ماه نخست سال آینده سهمیه آرد یارانه‌ای همه نانوایی‌های شهرستان قطع می‌شود

عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در حاشیه خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گچساران در جمع نمازگزاران با اشاره به وضعیت نان و نانوایی‌ها در این شهرستان، اظهار داشت: هیچ کس این موضوع را که ما در بحث آرد و نان مشکلاتی داریم، انکار نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه من همیشه سر‌زده از نانوایی‌های گچساران بازدید می‌کنم، افزود: برخی‌ها می‌گویند که در شأن و جایگاه فرماندار نیست که از نانوایی‌ها بازدید و روی آن‌ها نظارت کند، ولی من این کار را می‌کنم.

فرماندار گچساران با بیان اینکه من گاهی اوقات در بازدیدهای سرزده از نانوایی‌ها، چانه نان را می‌گیرم و آن را وزن می‌کنم، گفت: من کاری به حرف دیگران ندارم و کار خود را انجام می‌دهم.

رحیمی با بیان اینکه قیمت نان در گچساران ارزان‌ترین قیمت در کشور است، عنوان کرد: مشکلاتی وجود دارد که من با جدیت مشکلات را پیگیری می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه شورای آرد و نان ارتباطی با فرمانداری ندارد، خاطرنشان کرد: در گذشته شورای آرد و نان به طور مستقیم زیر نظر فرماندار فعالیت داشت ولی ۶ سال بوده که این شورا دیگر زیر نظر فرماندار نیست.

فرماندار گچساران تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در بحث نانوایی‌ها در این شهرستان وجود دارد این بوده که متأسفانه برخی‌ها ۹ نانوایی دارند و صاحب آن حتی در یکی از آن‌ها حضور ندارد و هر کدام از نانوایی‌ها را ماهانه ۳ تا ۴ میلیون تومان اجاره داده است.

رحیمی با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی قیمت نان، گفت: البته همه تقصیرها را نباید گردن نانوایی‌داران بگذاریم زیرا آرد ۴۵ درصد گران شد ولی قیمت نان ۳۰ درصد که این مشکلاتی را برای نانوایی‌داران ایجاد کرد.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید این کار خود را توجیه کند، عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی که انجام شده، از اول بهمن ماه امسال سهمیه آرد یارانه‌ای ۲۰ درصد از نانوایی‌ها در گچساران قطع می‌شود.

فرماندار گچساران با اشاره به اینکه قطع سهمیه آرد یارانه‌ای ۲۰ درصد دیگر در اسفندماه انجام می‌شود، افزود: در ۶ ماه نخست سال ۹۴ سهمیه آرد یارانه‌ای همه نانوایی‌ها در شهرستان قطع‌ می‌شود.

رحیمی با بیان اینکه نظارت‌ها بر نانوایی‌های گچساران افزایش می‌یابد، تأکید کرد: نانوایی‌های متخلف در این شهرستان تعطیل می‌شود./تنسیم

منتشر شده در :2015/01/03 - 02:01|شناسه خبر: 2659 622 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه