امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۱۵:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هیچ مدرسه ای در استان تعطیل نشده است

مدیر کل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد به همراه سایر کارکنان این اداره کل با حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار مهندس مهرابی ابتدا مختصری از چگونگی تشکیل سازمان نوسازی کشور و ادارات کل آن در استانها از سال ۱۳۵۷ تاکنون پرداخت . ٰ

مدیر کل نوسازی مدارس استان با اشاره به عملکرد و اقدامات انجام شده این اداره کل افزود : احداث تمامی مدارس در سطح استان با بالاترین ضریب امنیتی و ظرافت کاری صورت گرفته است .

وی با اعلام اینکه مدارسی در سطح استان که حتی دارای ۳دانش آموز هستند با کانکس تجهیز شده است ادامه  داد: در استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ مدرسه ای بدلیل نداشتن جای مناسب تعطیل نشده است .

مهرابی از تعداد پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر سخن گفت و اظهار داشت :۱۳ پروژه قابل افتتاح این اداره کل با تمامی امکانات در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید .

وی با اشاره به برخی پروژه های نیمه تمام در استان از آیت الله ملک حسینی جهت رایزنی با خیرین مدرسه ساز کشور و مقامات بالاتر برای تکمیل این پروژه ها طلب همکاری و مساعدت کرد .

در ادامه این نشست آیت الله ملک حسینی طی سخنانی در خصوص حتک حرمت به پیامبر اسلام (ص)در رسانه های غرب را حسادت به پیشرفت مسلمانان عنوان کرد و گفت : پیامبر اسلام در زمان حیات خویش هم مورد اهانت ها ؛جسارتها؛تهمت ها؛و خیانت هایی قرار گرفت ولی دست از رسالت خویش بر نداشت.

نماینده ولی فقیه با اعلام اینکه از عملکرد نوسازی مدارس راضی هستم اظهار داشت :  از تمام تلاش های مدیر وکارکنان این مجموعه تشکر می کنم  و انتظار دارم که این خدمات برای رفع نیازهای مردم دو چندان شود.

وی با اشاره به این مطلب که نوسازی مدارس جزء نهادهای مقدس است کشور است ادامه داد: کارکنان این نهاد با آماده کردن فضا های آموزشی برای معصوم ترین انسانها یعنی دانش آموزان بالاترین اجر اخروی را از ایزد منان خواهند گرفت .

در پایان این دیدار ؛کارکنان نوسازی مدارس نماز ظهر و عصررا به امامت حضرت آیت الله ملک حسینی اقامه نمودند .

منتشر شده در :2015/01/26 - 01:01|شناسه خبر: 3077 842 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه