امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۳۳:۰۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فاسدترین دولت تاریخ ایران در افکار عمومی، سران نظام را به فساد متهم می‌کرد

اینده خرم‌آباد با بیان اینکه ۱۵ بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، گفت: دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ایرج عبدی نماینده خرم آباد در تذکر شفاهی خود در صحن علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه) گفت: یکی از مبانی اصولی و اساسی نظام جمهوری اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که مردم انقلابی برای تحقق آن مبارزه کردند.

نماینده خرم‌آباد تصریح کرد: آزادی در ایدئولوژی اسلامی و اسلامیون انقلابی آزادی بیان و عقیده است و بعد از ۳۶ سال درخت انقلاب آنقدر تنومند شده است که آزادی نظر و نظراتی که علی‌رغم نظر عده‌ای به نفع جمهوری اسلامی نیست ابایی ندارد. بیان نظر مخالف نه تنها ضعفی برای جمهوری اسلامی نیست، بلکه باعث عزت و تقویت آن است. آزادی بیان باعث جلوگیری از فسادهای اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و حتی برملا شدن تفکرات الحادی است.

وی خطاب به هیات رییسه و نمایندگان مجلسبیان داشت: از این نعمت با توان مضاعف حمایت کنند و گردش آزاد اطلاعات را به عنوان یک دستاورد مهم خون شهیدان پاس بدارند.

نماینده خرم آباد خطاب به وزیر نفت افزود: در مورد عدم تسریع در کاهش قیمت گاز بیرانشهر و محاسبه آن بر مبنای تعرفه منطقه سردسیری، و همچنین به وزیر کشور برای رعایت نکردن قانون استخدام معلولان تذکر می‌دهم.

عبدی اظهار داشت: ۱۵ بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، غافل از اینکه “و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین” اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: از اینکه کری به عنوان ابرقدرت پوشالی با ظریف نماینده سرافراز جمهوری اسلامی قدم می‌زند ابایی نداریم. چرا بعضی از دوستان می‌گویند ظریف با کری قدم زده است؟ کری با ظریف قدم زده است و این را در افکار عمومی دنیا رصد کنید.

منتشر شده در :2015/02/04 - 07:02|شناسه خبر: 3365 1032 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه