امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۶:۰۷:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار:کهگیلویه وبویراحمد اختلاس ندارد ولی پارتی بازی و رابطه بازی دارد!/برای کسب رأی نیاز به دست و پا زدن اضافه نیست

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حرکت هایی که منجر به تشدید بحث های قومی و شهرستانی در استان شود، ضد اجتماعی ،ضد توسعه ای و حتی امنیتی هسند، بنابراین نباید استان را وارد این مدارها کرد و دستگاه های مسئول می بایست مواظب باشند کسانی که به این مباحث دامن می زنند آینده استان را به خطر نیاندازند.

پورتال خبری راه ملت : سید موسی خادمی با بیان این مطلب در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه، به سخنان خود در بدو ورود به استان؛ مبنی بر اینکه نبض سیاست تندتر از اقتصاد و عمران می تپد، گفت: اصل ما این است که نبض سیاست را کند کرده و عمران و اقتصاد را فعال کنیم.

وی  در خصوص به صدا درآمدن زنگ انتخابات در استان گفت: به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم هستیم که خروجی آن خواسته مردم باشد .

خادمی، با بیان اینکه برای کسب رأی نیاز به زدن دست و پای اضافه نیست، افزود: بهترین روش جذب رأی این است که نشان داده شود کسی یا گروهی خادم مردم است و خوب کار می کند، و این خود مردم هستند که تشخیص می دهند چه کسی کاری است و از او حمایت می کنند یا بر عکس.

خادمی، خاطر نشان کرد: به لحاظ اجرایی انتخاباتی برگزار می شود که رأی مردم کاملا حفظ شود و حق الناس حفظ شود.

استاندار در پاسخ بر سؤالی مبنی بر اینکه در استان اختلاس وجود داشته است یا خبر، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل شناخت زیاد افراد و گروه ها از همدیگر و نظارت بالا  که از امتیازات نظام عشیره ای است، استانی شیشه ای است که نمی توان در آن بهی راحتی هر حرکتی انجام داد .

خادمی افزود: بررسی های موجود حاکی از آن است که استان کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با اختلاس سیاه نیست و خوشبختانه این معضل در آن وجود ندارد یا کم است ولی از سوی دیگر مشکلی مانند پارتی بازی و رابطه بازی دارد که نیاز به برطرف نمودن آن وجود دارد./راک نیوز

منتشر شده در :2015/02/06 - 09:02|شناسه خبر: 3471 670 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه