امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۰۵:۵۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مسئولان به اسم انقلاب و اسلام زبان به تخریب گذشتگان باز نکنند

آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی امشب، در جمع مدیران و کارکنان جهاد کشاورزی اظهار کرد: شما بازماندگان جهاد سازندگی و مجاهدان دوره دفاع مقدس هستید که رسالت بسیار سنگین و حیاتی دارید.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهامت‌های شما و همکارانتان در جهاد سازندگی در ذهن مردم ماندگار شده است، افزود:‌ اکنون نیز عرصه خدمت شما در سنگر کشاورزی کمتر از سنگرهای دفاع مقدس نیست.

وی با قدردانی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی و فعالان عرصه تولید و تأمین غذای مردم، ابراز داشت:‌ اکنون نقش‌آفرینی همه خادمان به مردم و نظام اسلامی برای برون‌رفت از مخمصه‌های اقتصادی، تهاجم فرهنگی و شرایط موجود کشور کمتر از دوره جنگ نیست.

وی گفت: مدیریت جهادی، مدیریت اخلاص، سرعت و هدف است و نباید در خدمت کردن کاهلی و سستی به خرج دهیم.

آیت‌الله ملک‌حسینی ابراز داشت:‌ یکی از مشکلاتی که باید مواظب باشیم دامن‌گیر ما نشود موضوع دشمن درونی و افتادن به جان هم به اسم این جناح و آن دولت است.

یاد شهدای جهادگر را پاس بداریم

وی، خطر دشمن درونی را کمتر از دشمنان بیرون از مرز ندانست و تأکید کرد:‌ مردان واقعی کسانی هستند که صدق در گفتار و عمل دارند و به عهد خود با خدای خویش از روزی که ایمان آوردند تا گفتار و رفتارشان وفادار هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اعتقاد به انقلاب نظام، دفاع صادقانه و زبانی از آرمان‌های انقلاب و تعهد و مسئولیت‌پذیری عملی را سه شاخصه وفای به عهد یک خادم واقعی در نظام اسلامی دانست.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به قداست شهدای جهادگر بیان کرد: باید یاد شهدای جنگ و جهاد را پاس بداریم چرا که ما هر چه داریم از این شهدا است و هر جا که موفقیتی به دست آوردیم همان جایی بوده که آرمان‌های انقلاب و شهیدان را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دادیم.

آیت‌الله ملک‌حسینی از مسئولان و افراد خواست تا به اسم انقلاب و اسلام زبان به تخریب گذشتگان و تهمت و دروغ باز نکنند و آنچه را انجام دادند صادقانه به مردم بگویند.

در پایان این مراسم، از خانواده ۵۰ شهید جهاد کشاورزی با لوح سپاسی قدردانی شد.

فارس

منتشر شده در :2015/02/11 - 12:02|شناسه خبر: 3702 579 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه