امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۰۴:۱۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شتابزدگی برخی رسانه های محلی استان برای درج خبر!

تصویری که سایتهای خبری منتشر نموده اند مربوط به دختر مصری وبلاگ نویس بنام “علیاء المهدی” میباشد که در جریان انقلاب مصر در میدان التحریر کشته شده است

پس از ماجرای قتل ناجوانمردانه نوگل هم استانی تصاویری در برخی شبکه های مجازی منتشر شده با این مظمون که تصویر مربوط به این مرحومه میباشد.

متاسفانه برخی سایتهای خبری استان نیز بدون هیچ گونه تحقیق و جستجویی و صرفا جهت ارسال خبر! و جذب بازدید! اقدام به درج این تصویر نموده اند.در حالی که با یک جستجوی کوچک در سطح وب مشخص میشود تصویری که سایتهای خبری منتشر نموده اند مربوط به دختر مصری وبلاگ نویس  بنام “علیاء المهدی” میباشد که در جریان انقلاب مصر در میدان التحریر کشته شده است .در اینجا میتوانید لینک خبر مربوطه و تصاویری که در شبکه های اجتماعی و در برخی وبسایتهای استان منتشر شده را مشاهده نمایید.

IMG-20150221-WA0006

لازم به ذکر است که، پس از ارسال لینک اصلی  تصویر و خبر مربوط به دختر مصری برای وبسایتهای مورد نظر محلی تصویر مربوط به دختر مصری از خبر مربوطه حذف گردید. در پایان متذکر میشویم که هر چند اطلاع رسانی سریع یکی از تعهدات یک رسانه ی خوب میباشد اما قبل از هر چیز صحیح بودن خبر مهم میباشد!

 

بقلم سید روح الله احمدی

 

منتشر شده در :2015/02/22 - 12:02|شناسه خبر: 4391 982 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه