امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۲۰:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:دستگیری و بازجویی از مظنونین به قتل عاطفه صالح مقدم دریاسوج

سردار غلامزاده فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمدبه تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل عاطفه صالحی مقدم دختر ۱۷ ساله در شهر یاسوج پرداخت و اظهار کرد: افرادی در این رابطه دستگیر شده‌اند و این پرونده توسط مقامات قضایی و کارآگاهان تحت پیگیری است و امیدواریم هر چه زودتر به نتیجه برسد.

این مقام انتظامی از شناسایی و بازجویی تعدادی مظنون به قتل عاطفه صالح مقدم دختر ۱۷ ساله دانش‌آموز که به طرز فجیعی در یاسوج به قتل رسید، با هماهنگی دستگاه قضایی، خبر داد.

سردار غلامزاده  درادامه افزود :افراد دستگیر شده با همکاری قاضی پرونده تحت بازپرسی قرار گرفته اند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد درباره انگیزه قاتلان از قتل این دختر بیان کرد: انگیزه قاتل یا قاتلان و همین طور اینکه قاتل اصلی چه کسی بوده، هنوز مشخص نشده است. به طور حتم بعد از بررسی‌های صورت گرفته و مشخص شدن نتیجه نهایی، اطلاعات تکمیلی در اختیار عموم مردم و رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش راک نیوز پنج شنبه شب درآخرین روز از بهمن ماه این دختر دانش آموز پس از خروج از آموزشگاه بامادرش تماس برقرارنموده واظهارداشت ماشینی که با آن قصد عزیمت به منزل را دارد، تنها یک مسافر دارد و به محض تکمیل شدن مسافران به خانه مراجعت خواهد کرد، ولی تاخیر در بازگشت بخ منزل آنها را بر آن داشت تا نیروهای انتظامی در جریان ناپدیدشدن عاطفه قرار دهند.

خانواده مقتول در تشریح حادثه میگویند تلفن عاطفه ازدترس خارج شد تا ساعت ۳:۳۰ بامداد روزجمعه اول افند که خاموش گردید .

دراین زمینه یکی ازافسران مسئول در اداره آگاهی استان کهگیلویه وبویراحمد درحاشیه شورای اداری دراستانداری کهگیلویه وبویراحمد به خبرنگار راک نیوز گفت:جسددخترجوان درحاشیه جاده چنارستان یاسوج کشف گردید که با شلیک سه گلوله جان باخته بود واز زمان وقوع قتل تا کنون باتشکیل تیمی از کارآگاهان مجرب دراستان ،موضوع درحال پیگیری میباشد.

تلاش های مقامات انتظامی دراستان و خبرهای غیررسمی  درجامعه حکایت از رضایت مندی عموم مردم از پیگیرها ی انتظامی وقضایی  برای رسیدن به علت وعامل قتل رانویدمیدهد.

منتشر شده در :2015/02/27 - 02:02|شناسه خبر: 4760 572 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه