امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۵۵:۰۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

زارعی: بزودی مردم شاهد تغییراتی در بدنه ی سازمانهای ضعیف خواهند بود

صبح امروز (جمعه) نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در جمع مردم تنگ سریز اسلام آباد حضور یافت.

غلام محمد زارعی در جمع مردم اسلام آباد تنگ سریز با اشاره به اقدامات گسترده عمرانی انجام شده در شهرستان های بویراحمد و دنا در سه سال اخیر گفت: مردم آگاهند که در سه سال گذشته قیمت نفت بسیار افت کرده است و از طرف دیگر تولید نفت هم بشدت کاهش پیدا کرده است و همین موضوع در کشوری که اقتصاد آن بر پایه نفت است مشکلات اقتصادی فراوانی را ایجاده کرد است اما با همت مسئولان اقدامات خوبی صورت گرفته است و خوشبختانه مردم قدردان هستند.

زارعی با انتقاداز روند نامطلوب خدمت رسانی به روستاهای نزدیک به شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در سالیان گذشته افزود: روستاهی نزدیک به مرکز شهر یاسوج در دهه گذشته تغییری بخصوصی نداشته اند و همه خدمات صورت گرفته در آنها مربوط به سالهای اول انقلاب است و این موضوع با عدالت اجتماعی همخوانی ندارد هرچند باید به مناطق محروم تر توجه بیشتری داشت.

نماینده مردم بویراحمد و دنا با تاکید بر الزام توسعه کشاورزی در روستای تنگ سریز بیان داشت: احداث کانال آبرسانی و مطالعه برای احداث کانال دوم، تهیه نقشه و مطالعات طرح آبرسانی برای توسعه باغات و زمین های کشاورزی بر پایه آبیاری تحت فشار و قطره ای از برنامه های اجرا شده و در دست اقدام برای مردم این منطقه است و از محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد خواست تا پیگیر به سرانجام رسیدن این طرح ها باشد.

وی با تقدیر از مردم فرهنگی و طبیعت دوست روستای تنگ سریز اظهار داشت: به گفته مهندس سعید نظری رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد مردم این منطقه کمترین آسیبی به جنگل ها نمی رسانند و این باعث خوشحالی و رغبت مسئولان این حوزه است و با پیگیری های ایشان و سایر مسئولان هر چه سریعتر مشکلات و پرونده سازی های مورد اعتراض مردم بررسی و حل و فصل خواهد شد.

غلام محمد زارعی از مهندس مرادی مدیر بنیاد مسکن شهرستان بویراحمد خواست تا زمان اجرای پروژه طرح هادی روستای تنگ سریز اعلام شود که طبق گفته وی از ابتدای سال مالی آینده این روستا در اولویت قرار گرفته است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به حضور داوود راهزادی و اسماعیل یوسفی مدیران برق استان و شهرستان در جلسه خاطر نشان کرد: همزمان با اجرای طرح هادی اصلاح و توسعه شبکه روشنایی و معابر این روستا انجام خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم راه و شهر سازی هر چه سریعتر مطالعات اتصال روستای تنگ سریز به جاده سی سخت را انجام دهد تا با اعتبار خوبی که برای راههای ارتباطی شهرستان مرکز استان دریافت کرده ایم این جاده را در اولویت قرار دهیم.

زارعی با گلایه از عدم همراهی برخی مدیران تاکید کرد: برخی داستگاهها برای رویت مشکلات مردم باید حضور می یافتند.

2 (2)

وی تصریح کرد: برخی از مدیران واقعا تلاشگر هستند و به مردم و نظام خدمت می کنند اما متاسفانه برخی از مدیران کم کار هستند و ضعف آنان باعث می شود تا تلاش سایر دستگاهها نادیده گرفته شود و زحمت بقیه زیر سوال برود و قطعا بزودی مردم شاهد تغییراتی در بدنه سازمان های ضعیف خواهند بود.

* حواشی

– زارعی دلیل دیدارهای هفتگی و سرکشی های مکرر خود را از مناطق روستایی چنین عنوان کرد: مردم روستاها باید به راحتی به مسئولان دسترسی داشته باشند و مشکلات خود را بیان کنند و از طرفی مسئولان هم خود باید مشکلات مردم را ببینند تا با همت و تلاش بیشتری پای کار بیایند.

– پیرمردی از اهالی روستای تنگ سریز در مراسم استقبال از نماینده بویراحمد و دنا گفت: خدا پشت و پناه همه کسانی باشد که به فکر مردم و در کنار مردم هستند. وی بیان داشت: مطمئن باشید مردم قدردان مسئولان زحمتکش هستند و اینگونه افراد هستند که مردم را پشتیبان جدایی ناپذیر نظام و دولت کرده اند./بویر نیوز

2 (4)

2 (5)

2 (6)

2 (7)

 

منتشر شده در :2015/02/28 - 10:02|شناسه خبر: 4818 653 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه