امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۴۸:۰۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

علت مرخصی رحیمی از زبان سخنگوی قوه قضاییه: همسر رحیمی بیمار بود

درباره این فرد به دلیل اینکه همسرشان در بستر بیماری در بیمارستان بودند و دچار مریضی هستند پزشک به این نتیجه رسیده بود که اگر بیمار همسر خود را ببیند حالش بهتر می‌شود از این‌رو دادستانی تهران با مرخصی موقت رحیمی موافقت کرد.

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هفتاد و ششمین نشست خبری خود درباره اقدامات صورت گرفته برای چهارشنبه‌ سوری امسال اظهار داشت: توصیه ما مثل همیشه به مردم و خانواده‌ها این است که مراقب باشند در این شادی اتفاق تلخی صورت نگیرد چرا که در بعضی از سال‌ها شاهد خسارت‌های سنگین به خانواده‌ها و یا ناقص‌العضو شدن بعضی از شهروندان بوده‌ایم.

به گزارش فارس، وی تأکید کرد: معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه تلاش خود را می‌کند و به کسانی که برای منفعت‌جویی و اینکه پولی به دست بیاورند جان و آرامش مردم را برهم بزنند هشدار می‌دهیم.

اژه‌ای در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره مرخصی محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق اظهار داشت:‌ قوانین و مقرارت سازمان زندان‌ها شامل حال تمام زندانیان می‌شود.

وی ادامه داد: درباره این فرد به دلیل اینکه همسرشان در بستر بیماری در بیمارستان بودند و دچار مریضی هستند پزشک به این نتیجه رسیده بود که اگر بیمار همسر خود را ببیند حالش بهتر می‌شود از این‌رو دادستانی تهران با مرخصی موقت رحیمی موافقت کرد.

سخنگوی قوه قضاییه تأکید کرد: برای اینکه هر کسی از زندان بیرون برود تصمیم‌های لازم گرفته شده است.

منتشر شده در :2015/03/02 - 06:03|شناسه خبر: 5009 565 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه