امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۲۹:۱۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

امسال ۹هزار دانش آموز کهگیلویه وبویراحمد عازم مناطق عملیاتی می شود

  به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع پور افزود: اعزام این تعداد دانش آموز در طول سال تحصیلی جاری و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و سپاه فتح استان انجام خواهد شد. وی بیان کرد: در اردوهای راهیان نور دانش آموزی کهگیلویه و […]

۸۱۳۲۸۸۱۳-۵۹۷۹۰۵۹

 

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع پور افزود: اعزام این تعداد دانش آموز در طول سال تحصیلی جاری و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و سپاه فتح استان انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: در اردوهای راهیان نور دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد تعدادی از فرهنگیان و راویان دوران هشت سال دفاع مقدس نیز حضور دارند.

زارع پور اظهار کرد: در این اردوها دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد از مناطق عملیاتی شلمچه، فکه، دهلاویه، خرمشهر و یادمان های دوران دفاع مقدس دیدن می کنند.

وی با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور یکی از مواریث ارزنده دوران دفاع مقدس است، عنوان کرد: آشنایی با فلسفه جهاد و شهادت، تقویت حس خودباوری، بیان خاطرات رزمندگان، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، لزوم مقابله جدی با تهاجم فرهنگی دشمنان و آماده سازی در جنگ نرم مهمترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی است.

منتشر شده در :2014/09/27 - 11:09|شناسه خبر: 517 584 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه