امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۰۶:۳۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار :هنوز زمان مشخصی برای سفر ریاست جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد اعلام نشده است

خادمی با حضور میرهاشمی مسئول هیات اعزامی از نهاد ریاست جمهوری در نشست هماهنگی برنامه ریزی سفر ریاست جمهور به استان گفت: نیازها و نقاط قوت استان مشخص و همه جوانب کار سنجیده شده است و باید مدلی از آنها به نهاد ریاست جمهوری ارائه داد که مد نظر آنها قرار بگیرد.

خادمی با حضور میرهاشمی مسئول هیات اعزامی از نهاد ریاست جمهوری در نشست هماهنگی برنامه ریزی سفر ریاست جمهور به استان گفت: نیازها و نقاط  قوت استان مشخص و همه جوانب کار سنجیده شده است و باید مدلی از آنها به نهاد ریاست جمهوری ارائه داد که مد نظر آنها قرار بگیرد.

خادمی  افزود:  تدبیر ارزنده ای است که هیاتی از نهاد ریاست جمهوری به استان ها برای هماهنگی، شناسایی و معرفی طرح ها و برنامه ها و بیان مشکلات و ضرورت ها  به استان ها اعزام می شوند تا با اجرای برنامه های سفر دولت تدبیر و امید اعتماد عمومی که بزرگترین سرمایه بین دولت و مردم است یایدار بماند.

خادمی تصریح کرد: هر چند هنوز زمان مشخصی برای سفر ریاست جمهوری به استان کهگیلویه وبویراحمد اعلام نشده است، اما باید آمادگی داشته باشیم تا طرح ها و برنامه ها را به هیات اعزامی از نهاد ریاست جمهوری ارائه دهیم تا دقیق تر کارشناسی شوند و پایش های لازم صورت گیرد.

استاندار با اشاره به اینکه، دولت یازدهم براساس ضرورت استان  مصوبات مختلفی دارد، تصریح کرد: این استان با مجموعه ای از نیازهای انباشته شده تاریخی خود مواجه است و باید ضرورت ها و نیازهای پایه ای استان  بر اساس اولویت ارائه گردد و برای اجرا  با منابع  کشور سنجیده شود.

خادمی به مسئولین دستگاه های مختلف اجرای تاکید کرد: می توان با امکان سنجی بیشتری مصوبات و کارها در سفرهای دولت های گذشته را که هم دغدغده استان بوده اند اما امکان و شرایط برای اجرا محیا نبود هم مورد مطالعه و کنترل مجدد و دقیق قرار داد و از آنها نیز استفاده کرد و پیشنهادهای  سازنده، نو و راهبردی برای استان ارائه داد.

وی یادآور شد: در سفر سه روزه از برخی شهرستان ها و جلساتی که هیأت کارشناسی از دفتر ریاست جمهوری حضور داشتند، تمامی ظرفیت‌ها و مسایل مهم استان مطرح و بررسی شد و فرصت خوبی است تا مشکلات و تنگناهای اصلی و مهم استان به بهترین شکل ممکن در سفر ریاست جمهوری مطرح شود.

خادمی گفت: در بحث جنگل ها و راه که از اولویت ها است، پیشنهادهای نرم افزاری و سخت افزاری که بتواند به توسعه استان کمک کند ارائه داده می شود.

وی اظهار داشت: استان در بحث آب برای کشاورزی و آشامیدنی، موضوعات عمران شهری، دانشگاه ها، بهداشت و درمان و گردشگری و … که از دیگر اولویت های مهم آن است، ضروری ترین و مهمترین طرح ها و برنامه ها تبیین شده و پیشنهادی را دارد تا در نهاد ریاست جمهوری مورد ارزیابی قرار گیرد

منتشر شده در :2015/03/10 - 11:03|شناسه خبر: 5604 550 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه