امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۲۸:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کاهش ۲۴ درصدی سرقت در استان و افزایش ۲۰ درصدی کشفیات مواد مخدر

رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طبق برنامه ناجا کاهش ۴ تا ۵ درصدی در زمینه انواع سرقت پیش‌بینی شده بود،گفت: از ابتدای سال ۹۳ تاکنون کاهش ۲۴ درصدی انواع سرقت در این استان هستیم.

رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طبق برنامه ناجا کاهش ۴ تا ۵ درصدی در زمینه انواع سرقت پیش‌بینی شده بود،گفت: از ابتدای سال ۹۳ تاکنون کاهش ۲۴ درصدی انواع سرقت در این استان هستیم.

سردار غلام‌عباس غلام‌زاده ظهر امروز در اختتامیه نخستین جشنواره رسانه و نظم و امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: استفاده از ظرفیت رسانه برای توسعه امنیت اجتماعی و گسترش تعامل هدفمند نیروی انتظامی با رسانه‌ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با اشاره به برخی از موفقیت‌های پلیس کهگیلویه و بویراحمد در راستای وظیفه‌ ذاتی، عنوان کرد: امسال در این استان در زمینه جرائم خشن از جمله سرقت مسلحانه و سرقت به عنف شاهد کاهش ۵۰ درصدی هستیم.

غلام‌زاده با اشاره به اینکه تجاوز به عنف در این استان امسال ۳۰ درصد کاهش یافت، عنوان کرد: با همکاری و تعامل اقشار مختلف مردم و بویژه خبرنگاران در تمامی آیتم‌های سرقت جز یک مورد شاهد کاهش هستیم که در سرجمع کاهش ۲۴ درصدی را در این زمینه داریم.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۳ تن ۸۲۰ کیلوگرم مواد مخدر و افزایش ۲۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در  این استان خبر داد و افزود: طی این مدت ۵۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و  ۲۱۰ دستگاه انواع خودرو توقیف شد.

غلام‌ زاده تصریح کرد: با همکاری و تلاش پرسنل خدوم نیروی انتظامی این استان نقاط الوده به مواد مخدر، مزاحمان خیابانی،  برخورد با الودگی‌های صوتی و پاکسازی تفرجگاه‌ها انجام شد.

وی با اشاره به اینکه اصلی ترین وظیفه نیروی انتظامی حفط و تامین امنیت و استمرار آن است، بیان کرد: هر جامعه‌ای امنیت پایداری از نظر عینی و روانی داشته باشد می‌تواند موفق باشد.

منتشر شده در :2015/03/11 - 07:03|شناسه خبر: 5697 558 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه