امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۰۹:۴۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه های استان افزایش می یابد

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس،بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحصیلات تکمیلی در واحدهای دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد توسعه می‌یابد.

حجت الاسلام عبدالرضا جمال زاده عصر امروز از سایت دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت بازدید کرد و در جلسه هم‌اندیشی استادان واحد دهدشت که در محل این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: قول مساعد می‌‌دهیم که  ۴۰۰ میلیون اعتبار از طریق معاونت عمرانی سازمان مرکزی برای کف پوش سالن ورزشی ۱۳ منظوره واحد دانشگاهی آزاد دهدشت تخصیص داده شود.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس،بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد،گفت: تمام تلاش خود را برای تصویب رشته‌های بیشتر در استان کهگیلویه و بویراحمد را به کار می‌گیریم.

وی سامان‌دهی واحدها، قرارا داد با دانشگاه‌های خارج کشور برای فرصت‌های مطالعاتی و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت، همکاری در گسترش شرکت‌های دانش بنیان، ارتباط با صنعت را از برنامه‌های کاری خود برای سامان دادن به دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت برشمرد.

جمال زاده تأکید کرد: برنامه‌های ماندگار فرهنگی از جمله بزرگداشت شعرا،علمای اندیشمند در دستور کار مسئولان فرهنگی این واحد دانشگاهی قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت نیز در این نشست، اظهار داشت: این واحد دانشگاهی ۱۶ رشته که ۹ رشته در مقطع ارشد و ۷ رشته در مقطع کارشناسی برای تحصیلات تکمیلی بر روی پورتال شورای گسترش آموزش دارد که نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد قول صمیمانه برای جذب دانشجو در مهرماه آینده را دادند.

عبدالرحمن افضلیان تأکید کرد: این واحد دانشگاهی نیاز مبرم به توجه  مسئولین دارد تا حرکت رو به رشد خود را تسریع بخشد.

وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت از همه کسانی که دارای مدرک دکترا هستند دعوت به همکاری می‌نماید.

افضلیان بیان کرد: با کسانی که در مرتبه دانشیاری،استاد تمام و بازنشسته دانشگاه‌های دولتی هستند قرارداد یک ساله در رشته‌های مورد نیاز بسته می‌شود.

وی با بیان اینکه ۴۵ نفر عضو هیئت علمی این دانشگاه هستند خواستار پیگیری اخذ  ۱۶ رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی در این واحد دانشگاهی شد و ابراز کرد: با کمبود استاد دارای مدرک دکتری روبه رو هستیم.

افضلیان گفت: قریب ۲۸۰۰ دانشجو در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند و از ۲۸ کد رشته این واحد ۲۴ رشته فعال است.

منتشر شده در :2015/03/11 - 07:03|شناسه خبر: 5699 776 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه