امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۹:۵۱:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هشدار درباره خطرات جدی استفاده از ماهواره برای خانواده ها

  سردار یونس امیری فر” امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به منظور شرکت در اجلاسیه عمومی مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی به این شهرستان سفر کرد. وی با حضور در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک به سخنرانی پرداخت که عمده ترین محور سخنان ایشان بر روی آسیبهای ناشی از ماهواره ها بود […]

۲۳۴۶۱_۳۸۰

 

سردار یونس امیری فر” امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به منظور شرکت در اجلاسیه عمومی مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی به این شهرستان سفر کرد.

وی با حضور در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک به سخنرانی پرداخت که عمده ترین محور سخنان ایشان بر روی آسیبهای ناشی از ماهواره ها بود که هم اکنون جدی ترین تهدید برای خانواده ها محسوب می شود.

“امیری فر” با بیان اینکه امروزه باید مراقب باشیم که دشمن با سلاح ماهواره وارد میدان شده است گفت:دشمن متوجه شده  که در دیگر جبهه ها شکست خورده است و به حربه جدیدی روی آورده است تا نظام خانواده را در کشور ما مورد تهدید قرار دهد.

وی افزود: سلاح و حربه کنونی آنها ماهواره و شبکه های ضد ارزشی می باشد. وی از همه مردم خواست تا به شدت مراقب باشند که از این طریق دچار آسیب نشوند.

ایشان همچنین از مسئولین خواست تا به مقوله اشتغال توجه جدی داشته باشند و منتظر نباشند تا کسی از بیرون بیاید و مشکلات اشتغال جوانان ما را حل کند و باید خودمان دست به کار شویم.

منتشر شده در :2014/09/28 - 07:09|شناسه خبر: 577 504 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه