امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۳۳:۲۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بار اصلی فرهنگ سازی بر دوش رسانه هاست

وی گفت : رسانه یک سکه دو رویه است که روی دیگر آن آگاهی بخشی است که می تواند روح و روان انسان را تازه کند.

به گزارش راه ملت ، رضا دهبانی پور در اختتامیه نخستین جشنواره «رسانه و نظم و امنیت عمومی» ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس، گفت: این عزیزان جان خود را فدا کردند تا امنیت و آرامش را برای کشور و جامعه ما به ارمغان آورند.

وی با بیان این که وقتی دولت یا حکومتی تشکیل می شود امنیت را با خود به همراه دارد، افزود : مناسبت های اجتماعی نیز به گونه ای است که دولت ها باید در زمینه حاکم شدن امنیت تلاش کنند.

وی با بیان این که مردم و حکومت نسبت به یکدیگر وظایفی دارند، بیان داشت: تامین امنیت از حقوق اساسی مردم است که دولت ها موظف هستند در این زمینه تلاش کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که در پرتو جهانی شدن حاکمیت باید مسئول و پاسخگو باشد، افزود: از دستاوردهای جهانی شدن علی رغم ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آن ابعاد اطلاعاتی ورسانه است.

دهبانی پور دستاورد جهانی شدن را آگاهی و اندیشه مردم دانست و افزود: با فرهنگ سازی می توان امنیت ایجاد کرد که بار اصلی آن بر دوش رسانه هاست.

وی با بیان این که رسانه ها هم می توانند نقش مخرب و هم مثبت داشته باشند، اظهار داشت: رسانه یک سکه دو رویه است که روی دیگر آن آگاهی بخشی است که می تواند روح و روان انسان را تازه کند.

این مسئول فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که رسانه ها در بیان واقعیت ها را مد نظر قرار دهند، یادآور شد: آزادی بی حد و حصر و ولنگاری نیست؛ بلکه باید حریم ها را نگه داشت.

گفتنی است در پایان این نشست از صاحبان ۹ اثر برتر در حوزه رسانه و امنیت اجتماعی تجلیل شد.

منتشر شده در :2015/03/13 - 03:03|شناسه خبر: 5792 710 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه