امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۱۵:۱۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیر کل زندانهای استان منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، عباس فلاحتی‌مطلق به عنوان مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، عباس فلاحتی‌مطلق به عنوان مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

در حکم انتصاب مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویر احمد آمده است:

اصلاح و تربیت مجرمین و بزهکاران و فراهم ساختن بستر و زمینه لازم برای بازگشت سالم و شرافتمندانه آنان به آغوش خانواده و اجتماع همزمان با اجرای احکام قضایی از جمله اهداف مهم و بنیادی تاسیس سازمان است که دسترسی به آن مستلزم برنامه‌ریزی جامع و اصولی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش اسلام و بهره‌گیری از کلیه امکانات بالقوه موجود و نیز همکاری و هماهنگی همه‌جانبه مسئولان محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان خواهد بود.

شایسته است تمام تلاش و اهتمام خود را در جهت سالم‌سازی هرچه بیشتر زندان‌ها از طریق تفکیک و طبق بندی زندانیان، ایجاد زمینه‌های حرفه آموزی و اشتغال، ارتقاء سطح فرهنگ و بهداشت آنان و نظارت بر حسن اجرای قوانین، مقررات و آیین‌نامه اجرایی زندان‌ها به کار بسته تا ان‌شاء الله تعالی در مسیر اهداف کلان سازمان نسبت به تحقق سیاست‌های ابلاغی مصوب ریاست معظم قوه قضاییه اهتمام لازم را معمول نمایید./ایسنا

منتشر شده در :2015/03/16 - 11:03|شناسه خبر: 6015 498 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه