امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۵۷:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

علم الهدی: حمله کنندگان به مطهری اراذل و اوباش نبودند، بلکه مردمی ارزشمدار بودند

حجت الاسلام علم الهدی پیرامون واقعه شیراز گفت: افرادی که با مطهری نماینده مجلس برخورد کردند اراذل و اوباش نبودند بلکه همین مردم ارزشمدار بودند که وظیفه خود دیدند با یک عنصر غیرارزشی و منحرف برخورد کنند و نیروهای متدین پای آرمانهای خود ایستاده اند.

راه ملت؛ حجت الاسلام علم الهدی پیرامون واقعه شیراز گفت: افرادی که با مطهری نماینده مجلس برخورد کردند اراذل و اوباش نبودند بلکه همین مردم ارزشمدار بودند که وظیفه خود دیدند با یک عنصر غیرارزشی و منحرف برخورد کنند و نیروهای متدین پای آرمانهای خود ایستاده اند.

به گزارش «انتخاب»، امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه نوع برخورد با مطهری صحیح نبوده در عین حال گفت: نباید مسوولان اعم از رییس جمهور و غیره علیه این افراد اینچنین واکنش نشان دهند بلکه انتقاد خود را به صورت مطلوب بیان کنند.

وی در ادامه سخنانش همچنین گفت: از استاندار و مسوولان ذیربط فرهنگی خراسان رضوی خواستم که بخاطر حفظ حرمت حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد کنسرت موسیقی برگزار نشود و یا برگزاری هر نوع کنسرتی منوط به تصویب شورای فرهنگ عمومی باشد که در راس آن استاندار قرار دارد.

امام جمعه مشهد افزود: به عنوان امام جمعه مشهد که قدرت اجرایی ندارم و همه قدرت اجرایی اعم از پلیس، اطلاعات و غیره در اختیار دولت است و سپاه هم که در مسائل اجرایی دخالت نمی کند و مطالبی که بیان می کنم در حد ارایه نظر و پیشنهاد است.

وی گفت: اگر مردم با کنسرت مبتذلی برخورد کردند مسوولان در عواقب آن مسوول هستند چون مردم در مقابل مسائل مغایر ارزشهای اعتقادی و انقلابی ایستادگی می کنند.

علم الهدی افزود: نباید در عرصه فضای مجازی دولت را موافق و امام جمعه مشهد را مخالف کنسرت نشان داد بلکه بایستی مطالب بطور کامل بیان شود.

منتشر شده در :2015/03/23 - 08:03|شناسه خبر: 6620 718 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه